TUŁOWICE 2009 11-13.09. ZLOT/SPOT LKP 2009

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich bardzo serdecznie, przedstawiam propozycje integracyjno-rekreacyjną w TUŁOWICACH koło Sochaczewa (w. Mazowieckie).

W Dniach 11-13.09.2009 w mam zarezerwowane pare domków!

Cennik:

-Nocleg w domku z urządzeniami sanitarnymi (WC + umywalka, ciepła i zimna woda), bez pościeli
100 zł doba za domek dla 1- 3 osób + 30 zł za każdą osobę powyżej trzech


-Nocleg w domku z urządzeniami sanitarnymi (WC + umywalka, zimna woda), bez pościeli
80 zł doba za domek dla 1- 3 osób + 25 zł za każdą osobę powyżej trzech


-Nocleg w domku bez urządzeń sanitarnych, bez pościeli
60 zł doba za domek dla 1- 3 osób + 20 zł za każdą osobę powyżej trzech


-Rozstawienie namiotu (1 osobowego)
10 zł doba + 3 zł od osoby


-Rozstawienie namiotu (2-5 osobowego)
20 zł doba + 3 zł od osoby


-Postawienie przyczepy campingowej (podłączenie energii)
70 zł doba


-Koszt wynajęcia miejsca ogniskowego (małe)
50 zł godzina


-Koszt wynajęcia miejsca ogniskowego (nad rzeką Łasicą)
150 zł godzina


-Cena przygotowania ogniska (czas palenia około 2 godzin)
- dla grup przebywających na terenie ośrodka - 80 zł
- dla osób przybywających tylko na ognisko (grupa autokarowa) - 120 zł


-Pościel jednorazowa wiskozowa (nie wliczona w cenie noclegu)
9 zł komplet

Tu link do strony ośrodka:

PTTK TUŁOWICE

Na terenie ośriodka jest sklepik

Jak juz mówiłem to bedzie tylko integracja (ognisko, napoje, muza z aut, rozmowy do rana)!

Brak sponsorów - brak wszyskiego (kazdy płaci za siebie)

Namioty tez pozostają w modzie!




Zapraszam serdecznie

igiers


[ wiadomość edytowana przez: igiers dnia 2009-08-08 22:56:59 ]
  
 
Chętnie przybędę choć nie wiem jak to będzie, bo 11stego mam egzamin językowy. Jak coś to się piszę na namiot i pewnie przybędę w pojedynkę.

DEx
  
 
A już się cieszyłem na fajny weekend, póki nie przeczytałem dokładnie daty... mam ślub wtedy-nie swój, ale niestety mam... Więc ja (znowu, cholera)odpadam... Przykro mi... Udanej zabawy Wam życze.
  
 
Ja + Ewa się piszemy.
  
 
I co tyle?

DEx
  
 
ja też sie wstępnie pisze-nie wiem czy namiot czy domek.
pozdrawiam Marcin
  
 
Ja ze wzgledu na prace (nie znam dnia ani godziny ) moge sie okreslić na 100% dopiero w momencie kiedy wsiade w auto i wyrusze. Ale jesli tylko czas pozwoli a łajza nie będzie rozebrana to sie pojawie i napewno kogos z soba przyciagne.
Jak panowie z mojej okolicy?
  
 
Wstępnie się piszę...
Może Kruchego przytargam...


pzdr
CHIO
  
 
Hmm, taki zlot i blisko Czech, to przykro mi, ze w tym roku poprostu nie pojade wogole do Polsky na zlot

Rad bym jechal, no jest tylko tydzien przed naszym zlotem ( http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=11159&start=0 ) i ja nie bede mial tyle kasy... I tez jakes zadania i rzeczy w szkole, egzaminy jeszcze nie mam i bedzie zapis na przyszle 2 semestry w szkole... To ufam, ze bede mogl jechac na nasz, ale jest to weekend, to wlasciwie moglbym i na wasz... Ale mowie, 2 zloty w dwuch tydzniach, to duzo kasy
Musze ufac, ze nastepny zlot przyjade. Kiedy bedzie data wiecej doprzodu, to moglbym sobie termin rezerwowac na Polsku i jechac k wam I kiedy bedzie znow blisko do Czech

To zycze wam znow swietnej zabawy a dajcie sobie tez jakes piwo i wodke za mnie
  
 
Ja teoretycznie odpadam gdyż mam wesele kumpla 12 wrzesnia. Chyba że w piątek podjadę na parę godzin tak jak na majówce
  
 
a mi się trochę skomplikowało wszystko i bardzo bym chciał przyjechać, ale jeszcze nie wiem, nie mogę się nawet określić
mam nadzieję że jakby co to spontony mile widziane i miejsce jakieś się znajdzie
będe śledził wątek i swój harmonogram czasowy, może, może ......
  
 
Ja bede na sto procent, jak tylko uda mi sie moją piękną do kupy złożyć na czas, a uda mi sie napewno
  
 
Do końca miesiąca mam potwierdzic rezerwację 3 domków. Więc spokojnie, powoli jeszcze damy rade sie załapać

Innymi słowy, bedzie ta sama chmara zbójnicka bedzie sie upijała urokami przyrody "Tułowiszczyzny".


Pozdrawiam serdecznie
igiers
  
 
Tylko czemu znów tak daleko ode mnie co?

DEx
  
 
Cytat:
2009-08-14 23:46:28, mwarchalowski pisze:
Tylko czemu znów tak daleko ode mnie co? DEx



Rada nie narzeka....

następny Zlotospot krajowy jest w twoich łapkach zrobisz blizej siebie.

Pozdrawian
igiers
  
 
Czy te impreze nalezy traktowac jako zlot lkp ?
Czy bedzie jeszcze jakis zlot w tym roku - ogolnopolski ?
  
 
Oficjalnie dużego zlotu nie ma, bo są przypuszczenia że mało kto na niego przybędzie. Więc teraz jest coś takiego, taki freestyle. Jeśli mowa o prawdziwych zlotach to musimy się do kogoś podpiąć...nie wiem FSO, F&F, nie widzę innego sposobu. Co to za zlot gdzie są 3 Lady i 5 aut innej marki?

DEx
  
 
mnie nie będzie. w tym czasie jestem na zlocie garbów w garbach. miłej zabawy
  
 
Ja odpadam niestety. Egzamin mi przeniesiono na 14stego rano. Więc nie mogę być skacowany ani zmęczony, bo to ważna sprawa dla mnie. Może przeniesiemy zabawę na inny termin co ??

DEx
  
 
Dex ,a myslałam ze sie z toba zabiore .