Czy 13 cm wejda w miejsca seryjnych w mk7 cabrio?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
siemanko,jestem nowy i zastanawiam sie nad wymiana audio w moim essim mk7 cabrio,kupilem juz radio Alpine 9885R oraz piec Alpine V12 4ch. teraz przyszla pora na wygluszenie drzwi przod i montaz glosnikow,ale mam dylemat bo nie wiem jakie czy 13 czy 16 jak 13 to zeby weszly bez przerobek a jak 16 to juz na dystansach pewnie na dole,ale jak to zrobic? ma ktos gdzies jakies foty albo fotorelacje?
  
 
Na drugiej stronie działu audio jest wątek o tym...
Troszke chęci kolego
  
 
raczej mialem na mysli jakies foty opis jak to zrobic czy bede musial ciac blache w dzwiach,wycinac schowek w drzwiach itp.jakas fotorelacja kogos kto juz to robil.
  
 
Znajda sie i foty, a jakze... wystarczy poszukac
  
 
kup dystanse na allegro i wsadzaj 16". problem z glowy.
  
 
U mnie 13 nie "wlazły" w seryjne miejsca i sam musiałem robić dystanse .
Jeśli chcesz, żeby Ci głośniki fajnie grały, to musisz wygłuszyć drzwi i samemu porządnie zrobić dystanse (tak, żeby na całej powierzchni przylegały do drzwi, bo te gotowe często nie są zbyt dokładnie zrobione).
Jeżeli masz elektryczne szyby, to na Twoim miejscu 16 założył bym w dolnej części drzwi (panele dość łatwo jest wykonać samemu, trzeba mieć tylko dostęp do wyrzynarki i czas ). Natomiast "syczki" w oryginalne miejsca.
  
 
Przeglądnij mój wątek w dziale "Tuning" - są tam zdjęcia i opis co i jak ;]
  
 
16 ładnie wchodzą :>
  
 
ja mam 16 stki tylko jak bedzie kupował głosniki to patrz ja dłógosc zeby ci nie zawadzały o szybe
  
 
u mnie w hb 13 weszly bez problemu a po lekkich przeróbkach tego plastiku co sa oryginalne weszly mi w miejsce oryginalnych bez zadnych dystansów niczego
  
 
Cytat:
2009-08-14 23:12:09, zenq pisze:
kup dystanse na allegro i wsadzaj 16". problem z glowy.



16"? no to ładnie musi dudnić. Że też jeszcze drzwi ci nie wyrwało
  
 
Cytat:
2009-08-31 21:40:12, Pre100n pisze:
16"? no to ładnie musi dudnić. Że też jeszcze drzwi ci nie wyrwało



hehe;D 16cm oczywiscie
  
 
Tylne nie chca pasowac zbytnio w oryginalnych dystansach - za bardzo odstaja i boczek nie lezy mi przy szybie jak powinien Przod nie wiem ,bo zakladam 16 i bede robil dystanse
  
 
ja w kombi jak 16 montowałem na dystansach Kicxy PD 6.2 to boczek mam tak naciągniety że ledwo co dało się przykręcić na dole
  
 
witam, ja tez bym chcial wlozyc na dystansie 16cm glosniki ale w dziale tuning nic mi sie nie wyswietla, tzn tekst jest itp ale nie ma zdjec, czy mogl by mi ktos podeslac linki do fotek z tej publikacji? pozdrawiam