Pomoc w wyborze CA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siema! Chciałbym wreszcie zrobić jakieś audio w swoim essim. Lubię dobry dźwiek, nie jakieś dudnienie, aczkolwiek nie będę z tym jeździł na żadne zawody, więc nie musi to być niewiadomo co. Mój fundusz też nie jest duży. Jeśli chodzi o radio to już jest Pioneer DEH 3500MP i ono zostaje narazie, więc głośniki trzeba wybrać pod niego. Radia nie mam zamiaru narazie wymieniać, może za rok? Co do głośników to na przód mogę przeznaczyć 200zł max 250. Na tyle nie musi być niewiadomo co... Co do basu to już jest subwoofer zrobiny na Seas + do tego wzmacniacz Grundig. Bas jest naprawdę przyzwoity. Gra bardzo dobrze, nie napierdziela i pierdzi jak głupi. Co do przodu to myślałem nad którymiś Helixami Dark Blue... Pomóżcie .

[ wiadomość edytowana przez: dymeq dnia 2009-08-14 23:52:31 ]
  
 
Helix dark Blue uważam za bardzo dobry wybór jeśli nie planujesz wzmacniacza na przód.
  
 
Wybór padł jednak na nieco bardziej budżetowe głośniki - JBL GTO 502 i GTO 527, gdyż po prostu trafiły mi się za takie pieniądze, że grzech nie brać Teraz tylko pytanie o ogólne prowadzenie kabli - którędy poprowadzić takie grube kable jak zasilający + od akumulatora i sygnałowy z radia? Baa wogóle którędy wyprowadzić + z akumulatora do środka essiego? Sorry, za takie lamerskie pytania, ale nigdy jeszcze nie grzebałem przy car audio, a na budowie essiego to ja nie znam się wogóle .
  
 
Poszukaj troszkę jest o tym sporo na forum co i jak którędy :]
  
 
Możesz + wciągnąć przez otwór w błotniku/tam gdzie wchodzi wiązka do kompa albo za licznikiem masz otwór, tylko że to nie po drodze akurat
  
 
Jak włożę w tą dziure w błotniku to gdzie wyjdzie ten kabel w środku ?
  
 
będziesz widział
  
 
Moje radio dostaje zasilanie prz przekręceniu kluczyka w stacyjce dopiero. Jednak z kostki do radia podłączony jest i kabel czerwony i żółty ... co w takim wypadku ?
  
 
Czerwony to jest Plus jak przekręcisz kluczyk a żółty to pamięć
  
 
jak podlaczysz zolty kabel do czerwonego to bedzie gralo az akum padnie czyt. nie bedziesz musial kluczyka krecic
  
 
I za każdym razem pamiętać aby je wyłączyć bo jak nie to z rańca MPK do pracy
  
 
Dzięki wielkie chłopaki za rady