SPOT W POZNANIU 29-08-2003

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tradycyjnie już zlocik w Poznaiu odbędzie się na parkingu przed stadionem Lecha. Robimy go w piątek 29-08-2003 o godzinie 18 tej. Wszystkich chętnych zapraszam na niego, szczególnie tych których nie było na V ogólnopolskim zlocie w Wawie. Będą gorące wspomnienia.
ps Kroolik mam koszulkę dla ciebie
  
 
Cytat:
ps Kroolik mam koszulkę dla ciebie


Dzięki za pamięć Majchal należy ci się duże
Co do zlotu to mój fiacik raczej nie dotrze ale ja postaram się być.
Zobaczym bo pracuje do 17 a może i dłużej...
Ale powinno być dobrze
  
 
30.08.2003 odbędzie się również zlot regionalny w Gliwicach. Wszelkie szczegóły u kolegi GT.
  
 
Waga, załóż se ino własny wątek !!!
Nikt ze Śląska nie będzie tu zaglądać, bo temat wątku jest zgoła inny więc info będzie miało małą siłe przekazu
  
 
Okeja... !
  
 
No ja bede na zlociku.
  
 
Tak tylko wysuwam wątek na górę listy , może a raczej napewno ktoś tu jeszcze zajrzy, więc po co ma szukać
  
 
Mebig - spokojnie punktualnie o północy pojawi sie info w aktualnościach wraz z banerem na stronie głównej a także temat INFO na górze forum

także szykuje się najazd na Poznań
  
 
Wiecie jak ktoś ma zamiar sie zjawić to poinformujcie wcześniej abyśmy głupio nie wypadli. Panowie jakie atrakcj eproponujecie, powiem że z każdych ja niestey odpadam, bo ma troszkę łysą oponę ale o tym to na zlocie.
  
 
Powinienem być....
  
 
No mam takie info. Ronaldo wysłał mi na priv że będzie, więc jak ktoś z Polski chce na żywo zobaczyc Poldka z 2.0 ze sierry to zapraszamy, następnie umieściłem info na PTK, z początku zero odzewu, ale Mikołaj z Międzychodu zapowiedział że jeśli uda mu się przygotować auto do tego czasu to się pojawi na zlociku, a tak po za nim to nikt, może jeszcze ktoś sie chętny z tamtąd znajdzie.
  
 
Ja w sumie to nie bardzo mam czym przyjechac ale jak nie bede w pracy to wpadne.
  
 
Formula jak chcesz to możesz się zabrać ze mną. Daj cynka jak pracyjesz. Ja będę jechać z domu więc możemy się zgadać na Dąbrowskiego i heja na zlocik
  
 
Jest kiepsko, bo mi nawala PTK i wygląda na to że się znowu serwer zawiesił, ale może coś sie uda zrobić i może to tylko chwilowy problem, jutro sprawdzę bo mam zamiar każdemu z Poznania wysłac sms z netu, moze ktoś wtedy przyjedzie.

Gdy to edytuje jest już na PTK ok, ale ni emoge wysłąc bo jakoś dziwnie trzeba jakies sms-y wysłać by dostac się na bramkę ery i innych chyba tez więc zostaje tylko forum.

[ wiadomość edytowana przez: Mebig dnia 2003-08-25 23:16:33 ]
  
 
Odświeże temat by chętni oraz ci niezdecydowan mogli napisać czy będą czy nie...
Ode mnie szykuje się ekipa złozona z 4 poldolotów... nie chciałbym zawieść mych znajomych że po raz drugi są na spocie a na parkingu będzie jeden lub dwa samochody rodem z FSO....
Apeluje do ekipy z Wielkopolski o stawiennictwo... choćby nawet na piechote...
  
 
Nie no to się fajnie szykuje Pozwoliłęm sobie przygotować wstępną listę:
Majchal
Mebig
Oli_F50
Ronaldo
Mikołaj(PTK-ale nie na 100%)
Adam(PTK-ale nie na 100%)
Formula (mam nadzieje ze będzie)
FTomay (mam nadzieje ze będzie)
i od ciebie Oli 3 auta do tego to sie szykuje 10 aut więc moze być ciekawie a w najgoryszm wypadku 7 aut. Niech się ktoś skontakuje ze Skowronem, one pewnie też przyjedzie.
  
 
Przyszło mi jeszcze coś na myśl, moze by tak zaprosić kolegów z F&F na zlocik, co wy na to. Tam jest trochę DF`ów i Poldków więc można chyba spróbować, tylko nie wiem jak ich powiadomić, moze ktos to zrobi.

[ wiadomość edytowana przez: Mebig dnia 2003-08-27 13:36:38 ]
  
 
jasne że tak...A do Skowrona wysłałem wiadomość...zobaczymy.... Liczba stale rośnie... To cieszy...
  
 
Ja nadal nie wiem jak ide do pracyw piatek wic nic nie obiecuje;/
  
 
Jeśli chodzi o mnie to raczej będe, no chyba że w pracy coś wyskoczy.
Niestety nie swoim autem prawdopodobnie skorzystam z uprzejmości mojego brata i przyjedziemy jego bolidem i to może być wyzwanie dla Ronaldo i jego 2.0