Moze tak spotkanko w Krakowie????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie ? co myslicie o jakimś "powakacyjnym spotkaniu " w Kraku jeszcze przed zlotem ??? Może by tak w przyszłym tygodniu???Możemy omówić pare spraw bo zdaje sie bedziemy mieć gosci w węgier ,z którymi warto by wybrac się w Kraków przed zlotem . Myslę o piątku 5.wrzesnia. Przyjedzie na pewno Zoli, Pavel i jeszcze dwie osoby ( w sumie trzy auta).Ale...jeszcze jedna niespodzianka- być może- Przyleci do nas Jonathan z Liverpoolu (właścicel łady 2105) którego znamy ze Zlotu na węgrzech. To jeszcze nic pewnego - ale byc może się zjawi)
Widzę,ze Andrzej juz wróciiłeś z Bieszczad, no i moze reszta towarzystwa sie wkrótce odezwie
Paweł
  
 
Z mojej strony to raczej marne szanse, no chyba że przed południem. Co do zlotu to jeszcze nie wiem czy mi dadzą wolne w sobotę . Jednak jak mi dadzą to pojadę na zlot a to znaczy że piątek od rana do wieczora będę siedział w pracy i na spot się już na pewno nie stawię. Wyjaśniając moje niezbyt jasne wyjaśnienia : na spot 5 września mogę się stawić tylko do południa, a jak szczęśliwym trafem dostanę wolne na zlot to będę musiał odrobić to w piątek i wówczas piątek jakop termin spotu w ogóle odpada. Aż jestem z siebie dumny jak to ładnie i w pokręcony sposób napisałem ale nie chce mi się poprawiać.
Andrzej
  
 
Haha - Andrzej - Twoje wyjaśnienia są OK , bo mój tekst jest tak napisany,że nie bardzo mozna zrozumieć czy ten spocik ma być w piątek przed zlotem, czt wcześniej
No ale cóz byłem baaaardzo śpiący i stąd to pokręcone pismo
Więc lepiej Andrzej rób co tylko możesz - a jedź na zlot. Aha - wpadł mi do głowy pewine pomysł- czy ta knajpa w której przcujesz jest na naszą kieszeń???może w takim razie my byśmy wpadli do ciebie na błonia z węgrami
Paweł
  
 
chetnie wpadne do krakowa 5 wrzesnia o ile nic sie nie wydazy nieoczekiwanego
pozdrawiam
  
 
spot wieczorem w piątek może też być jedyną okazja dla osób nie jadących do Sulejowa na spotkanie węgrów
  
 
Witam!

Kupilem w koncu 07 -demeczke i tez bym sie chetnie pojawil na spotkaniu

Pozdro for all.

Bernard
  
 
Choroba - urwe Wam głowy - spot 6-7 a ja mam egzamin 10 - i co mam zrobić - normalnie moje życie towarzysko-LADOWE zupełnie padło - ale myśle że w piątek się pojawie !!!
BASTEK
 
 
Bernard - Gratulacje No to czekamy na oficjalną prezentację. Może własnie na najblizszym spotkaniu
Bastek - strasznie załuję , ale może jednak uda Ci sie wyrwać na zlot ???To własnie zlot mamy 6-7 września. Ale jesłi tylko dasz radę - zapraszam w piątek 5 wrzesnia na wspólny z węgrami wypad na stare miasto - bo oni ciagle czują niedosyt Krakowa - a bardzo im przypadł do gustu po ostatniej wizycie w kwietniu. Myslę,ze bedzie okazja napić się wspólnie piwka
Pozdr
  
 
No myśle że bardzo chętnie - ale ze mną to oczywiście nic nie wiadomo - sam swój rozkład zajęć poznaje najwcześniej dzień przed
 
 
Paweł, myślę że podobałoby się im w naszej knajpce. Co do cen - żarcie nie jest najtańsze (przeciętny dwudaniowy obiad trzeba liczyć na jakieś 50 - 60 zł), ale alkohole są w cenach rynkowych: browarek 6 zł, 50ml wódeczki 5,5-6 zł. Ja w każdym razie zapraszam.
Andrzej
 
 
1. Kiedy dokładnie to spotkanie i gdzie/

2. Jak krakowska grupa podąża na zlot, jakoś grupowo, kiedy w sobotę rano???? hmm???
  
 
No włąsnie - Dacie radę w przyszła niedzielę ???moze wieczorkiem gdzies w jakiejs knajpce albo w np. pod M1 albo Geantem(tam tez sa małe bary( choc atmosferka taka sobie- ale łatwiej się spotkać ???Wtedy omówimy sprawe wyjazdu na zlot i spotkania z Zolim i resztą gości z Węgier. Ale mysle,że trzeba wyjechac wspólnie gdzieś tak koło 9.30, zeby spokojnie zdązyc na 12.00 do Sulejowa.U mnie b edzie nocował Zoli a reszta pewnie w bungalowach na Klepardii wiec stamtąd mozemy wyruszyc do Sulejowa
Paweł