Łódzkie na XX zlocie ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, czy z ekipy łódzkiej ktoś się wybiera ????
nie chodzi mi o osoby nocujące tylko o osoby które wybierają sie na zlot na jeden dzień.
  
 
NA KIEDY TEN ZLOT TO MOZE POJADE
  
 
Ja będę jeśli uda mi się zrobic przód-prawe zawieszenie
  
 
zlot jest jak to widnieje na stronie głównej 11-13 września, ja planuje jechać w sobotę tj. 12 września (na cały dzień), pocykać foty, pogadać, przejść się nad jeziorem(zalewem, czy jak to się tam zwie),
jeśli było by mało osób to nie ma sensu ciągnąć kilku samochodów, tylko zapakować się w jeden albo dwa auta.

do Sielpi Wielkiej (bo tam jest zlot) nie jest aż tak daleko (z LDZ jakieś 110km)
  
 
...no i jak zwykle grupa łódzka się dogadała
świadczy to tylko o tym że nie ma chyba już nikogo w klubie z rejonu łódzkiego kto był by zainteresowany jakimikolwiek spotami/zlotami...
  
 
ja jestem chętny i gdy tylko uda mi się doprowadzić auto do stanu takiego aby jeździł to bardzo chętnie będę brał udział w każdym możliwym zlocie więc jeszcze nie jest tak źle
  
 
Ja miałem jechać na całą sobote,ale niestety jutro jestem umówiony z mechaniorem na wymiane całego przedniego zawieszenia
  
 
Załujcie,że Was tam nie ma.Byłem w Sielpi wczoraj i jade dzisiaj.Odjechana impreza.
 
 
ja ze swoim walcze caly czas ale jesli bedzie jakies spotkanie w łodzi jestem bardzo chętny tyulko musze wczesniej wiedziec
  
 
Kamil nie jest tak źle jak Ci się wydaje z Łodzi był Toradek i Michno45 z żoną
  
 
KOlego spotkania w Łodzi są co tydzień, tylko starsza grupa z FEFK przeniosła się do FCP i z nimi się spotykamy. Wynikło to z tego, że w łódzkim nie było chętnych na spotkania za wyjątkiem 4 osób własnie z tej starej grupy.
Jeśli jesteś zainteresowany zajrzyj TUTAJ wejdź w strefę łódzką, spotkania i wszystkiego się dowiesz. Masz także zdjęcia z naszych spotkań.
Jesli byłbyś zainteresowany to podjedź, zapoznaj się z towarzystwem i na pewno będziesz przyjeżdżał co tydzień
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2009-09-15 09:08:38, ---Edi--- pisze:
KOlego spotkania w Łodzi są co tydzień, tylko starsza grupa z FEFK przeniosła się do FCP i z nimi się spotykamy. Wynikło to z tego, że w łódzkim nie było chętnych na spotkania za wyjątkiem 4 osób własnie z tej starej grupy. Jeśli jesteś zainteresowany zajrzyj TUTAJ wejdź w strefę łódzką, spotkania i wszystkiego się dowiesz. Masz także zdjęcia z naszych spotkań. Jesli byłbyś zainteresowany to podjedź, zapoznaj się z towarzystwem i na pewno będziesz przyjeżdżał co tydzień Pozdrawiam



o zlotach FCP to ja wiem, bo byłem kilka razy
  
 
Cytat:
2009-09-11 18:31:23, Kamil_K pisze:
...no i jak zwykle grupa łódzka się dogadała świadczy to tylko o tym że nie ma chyba już nikogo w klubie z rejonu łódzkiego kto był by zainteresowany jakimikolwiek spotami/zlotami...




nie prawda ja jako jedyny z lodzkiego pojechalem na caly zlot (bo chyba tylko ja jezdze na zloty lodkiego) ale bylo super , a fcp mnie wogole nie interesuje ale szkoda slow
  
 
jako jedyny to chyba ze ZdW