Głośniki w klapie bagażnika (hatchback)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie, mam pytanie odnośnie sprzętu CA w klapie bagażnika. Da się tam coś zamontować? I czy będzie to jakiś problem dla siłowników podnoszących klapę?
  
 
chodzi ci o klape czy półke
Jak chcesz w klapie zamontować głośniki skoro 90% klapy to szyba

[ wiadomość edytowana przez: kris2629 dnia 2009-09-13 22:49:24 ]
  
 
tylko najważniejsze kto będzie tych głośników w bagażniku słuchał
  
 
da sie zamontowac bez problemu ale po co ?? wszystko bedzie trzeszczec i szelescic a efektu 0 wiec lepiej se odpusc

[ wiadomość edytowana przez: WoNcki dnia 2009-09-13 22:58:20 ]
  
 

ja mialem cos takiego u siebie po poprzednim wlascicielu, jak cos to spokojnie sie pozbede dziurawej polki, bo auta juz nie mam, a polka zostala
moim zdaniem lepsze rozwiazanie anizeli niszczenie dobrej polki i kombinowanie z glosnikami - a tak jak ci sie znudzi, to mozesz wrocic do poprzedniego rozwiazania
  
 
Cytat:
2009-09-13 21:59:24, Radzio_CTR pisze:
Witajcie, mam pytanie odnośnie sprzętu CA w klapie bagażnika. Da się tam coś zamontować? I czy będzie to jakiś problem dla siłowników podnoszących klapę?



w klapie? doslownie w klapie? NIE POLECAM wiem bo sam sobei wpier.... glosniki w kombi.... i zdecydowanie moge poweidziec ze wywalilem kase w bloto a glosniki to JBL 6x9...

jeszcze raz - NIE POLECAM
polka w HB to inna bajka i tam moim zdaniem warto...
  
 
tez uwazam ze montowanie w klapie to nie jest dobry pomysl. Ja u siebie zeby nie dziurawic polki wstawilem Pioneer`y 6x9 w miejsce oryginalnych (wystarczylo tylko troszke powiekszyc dziury).
Uzyskany efekt jest bardzo dobry, problem czy silowniki wytrzymaja rozwiazal sie sam, oto fotorelacja.

oryginal kontra Pioneer 6x9



przed i po modach



  
 
Dzięki wielkie. Planuje wmontować głośniki w tył, ale nie w półkę, tylko tam, gdzie są miejsca na głośniki. Dostałem od znajomego głośniki 2x130 nie pamiętam jakiej firmy, a w przodzie mam 2x60 Helix'a. Pewnie będzie mi potrzebny wzmacniacz, żeby to wszystko grało na 100%?
  
 
Helixy powinny sobie dać bez problemu radę pod samym radiem.