Tył koło

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie
Koledzy mam problemik w mojej becie słychać szum w tylnym lewym kole jakby łożysko ale byłem u mechanika i łożysko wykluczył więc co to może być ???
Czy jadę ana biegu czy luzie zależy tylko od prędkości czy głośniej czy ciszej
Z góry wielkie dzięki za pomoc
ps.
mam e36 m40 z tyłu bębny
  
 
Jak na 100% lozysko jest ok stawial bym na opone
  
 
dzięki OsaBMW ale czy to jesli opona to czy to jest kąt koła czy zbierzność bo zdaje sie ze zaczeły sie te szumu po wymianie spręzyn z tyłu ???
  
 
Nie sadze zeby koty mialy cos do tego chyba ze byly by extremalnie rozwalone,zmien opone tyl na przod jazda probna i zobacz co jest grane ,potem daj znac
  
 
ok
zrobię jak mówisz OsaBMWi dam znać
narazie wielkie dzieki
  
 
Witam,

Mariusz9, ja 2 razy mialem podobna historie w mojej E34 520.
Okazalo sie, ze spinka (w ksztalcie litery T, nalozona na mala 2 cm sprezyne) przytrzymujaca okladzine hamulca recznego znajdujacego sie wewnatrz tylnych bebnow hamulcowych lubi wypadac.
Spada na dol bebna i zaczyna szorowac. Czasami tego nie slychac i okazuje sie, ze spinka wypadla dopiero przy zmianie okladzin hamulca rechnego a czasami piszczy tak mocno, ze nie mozna wytrzymac.
Zdjecie kola i bebna hamulcowego zajmuje okolo 15 minut wiec mozna to sprawdzic samemu.

Pozdrawiam,
Jacek
  
 
dzięki chłopaki za pomoc .
W moim przypadku miał rację OsaBMW zmieniłem koła na zimowe i jak ręką odjął wina opony

dzieki