Felgi do fiata 127

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam fiat 127 mk3 1050
mam w nim felgi r13/135 (to znaczy na oponie tak pisze). Chialem kupic sobie alufelgi.znalazlem takie:
6Jx13 ET 28 otwór centralny 57
Rozstaw śrub:4x108
Szerokość opony:165
Profil opony:70
nie jestem jednak pewny czy takie zmiszcza mi sie w nadkolach. prosze o pomoc
  
 
Myślę że się zmieszczą, tylko rozstaw śrub nie ten. 4x108 ma Ford i Peugeot chyba.
  
 
będzie tarło z tyłu o amortyzator bez dystansu
  
 
U mnie motylek ET25 5,5x14 sięmeiści.
Ale rozstaw Ci nie podejdzie. Chyba żę ejst miejsce na wywiercenei dodatkowych 4 otworów.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Ja mam od seicento alu te 3 ramienne idealnie podchodzą nie ma problemu zwłaszcza z tylu gdzie amortyzator jest blisko, ostatnio na allegro takie widziałem. Swoje mam już je 3 sezon i nie ma problemu. Pozdrawiam
  
 
Cześć ,
Ja zakupiłem do mojego 127 MK I ats 13 – 6 cali. Rozstaw 4x100. Przy rozstawie 4x100 trzeba montować śruby pływające. I niestety przy pierwszym pasowaniu z tyłu tarły o amortyzator.
Trzeba dać dystans ok. 1,50 cm. Opony 175/50/13 są optymalne wówczas nic nie obciera i można obniżać trochę samochód. Na początku chciałem dać opony 195/50/13 ale to już przesada i trzeba obstawać budę aby się nie rozleciała. 127 jest miękkie. Przy 175/50/13 też trzeba wzmacniać budę – zacznie pływać. Aby zamontować felgę 6 cali 4x108 trzeba zamontować dystans zmieniający rozstaw śrub. Cena około 400 -500 zł komplet allegro chyba że zrobi to tokarz. Ok. 100 zł. Grubość min. dystansu to 2,5 cm. wiec dość mocno trzeba odsunąć felgę od piasty.
Pozdrawiam.