JVC KD R-501 Opinie.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Postanowiłem zrezygnować z przyzwyczajenia do Pioneera i padło na takiego JVC'a (Tutaj klikamy)
Wybierałem tylko między Pionieerem, JVC, Clarion i Alpine.
Nie interesowały mnie w ogóle Sony i inne Blaupunkty.
Czy ktoś ma doświadczenie jakieś z tym modelem? Jakieś opinie czy wart jest swej ceny?
  
 
ja tam ostatnio tylko JVC jakoś kupuje :] chyba najlepsza jakość względem ceny. To radyjko by mi nie pasowało, bo z tego co widze to ma tylko jedno wyjście na wzmacniacz :]
  
 
Cytat:
2009-10-16 07:05:38, kubusiek77 pisze:
Postanowiłem zrezygnować z przyzwyczajenia do Pioneera i padło na takiego JVC'a (Tutaj klikamy) Wybierałem tylko między Pionieerem, JVC, Clarion i Alpine. Nie interesowały mnie w ogóle Sony i inne Blaupunkty. Czy ktoś ma doświadczenie jakieś z tym modelem? Jakieś opinie czy wart jest swej ceny?

Mam starsze jvc, model 322 do tego z przodu głośniki magnat power bull z tweeterami, z tyłu magnat ultra. Jestem z zestawu bardzo zadowolony. Gra czyściutko do 70% mocy radia (35/50 wg skali) później brakuje mu troche mocy, co może być powodem nie wytłumienia drzwi, albo raczej brakiem w mocy radia. Mocnijszy model (taki jak twój) powinien nie mieć tego problemu.
  
 
Mam te radyjko.
Radyjko ogólnie super.Mnie w nim denerwuje to że nie ma regulacji basu tylko jest pobicie(LOUD). Niewiem czy tak ma każde radyjko tego modelu ale moje niekiedy bardzo długo czyta Pendrive lub wogole go nie znajduje. Ja mam z przodu syczki SONY z tyłu głosniki HertZ i w bagażniku Tuba.Całośc bardzo fajnie gra na tym radiu. Brakuje tylko tej regulacji o której wczesniej pisałem.
  
 
Ciekawy jestem czy przesiadka z Pionieera na JVC Ci się spodoba
  
 
Kuba - źle zrobiłeś - teraz z pasków na wszystkich dresach będziesz musiał odpruć wyhaftowany napis Pioneer
  
 
Cytat:
2009-10-16 08:25:50, Sebov12 pisze:
Mam te radyjko. Radyjko ogólnie super.Mnie w nim denerwuje to że nie ma regulacji basu tylko jest pobicie(LOUD). Niewiem czy tak ma każde radyjko tego modelu ale moje niekiedy bardzo długo czyta Pendrive lub wogole go nie znajduje. Ja mam z przodu syczki SONY z tyłu głosniki HertZ i w bagażniku Tuba.Całośc bardzo fajnie gra na tym radiu. Brakuje tylko tej regulacji o której wczesniej pisałem.



Jak nie ma jak ma... Jest regulacja Basów, średnich i wysokich... Instrukcję czytałeś?? Dokładnie na stronie 15 jest ładnie opisane jak się ustawia.

W profilu mam wpisane z czym to gra i gra nieźle, nawet lepiej niż na pionieerku, pendriva czytał bezbłędnie




Cytat:
Pre100n pisze:
teraz z pasków na wszystkich dresach będziesz musiał odpruć wyhaftowany napis Pioneer



Pionieera przejął Prezes to dam mu i dresy...
  
 
Cytat:
2009-10-16 11:25:10, Szczurek1986 pisze:
Ciekawy jestem czy przesiadka z Pionieera na JVC Ci się spodoba



Ja też nie wróżę dobrego wyboru.Na codzień pracuję przy radyjkach w sklepie i jeszcze żaden RS JVC nie przebił PIONEERA.
Ale zobaczysz różnice przy pierwszym odsłuchu