Cena yaris

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ktos sie orientuje ile moze kosztowac yaris 5 d ???
chodzi mi o wesje najtansza...... albo wogle ile jaka kosztuje i co sie oplaca....
  
 
Toyota Yaris - konfigurator

Proszę bardzo.

Pozdro
  
 
Conte- ten cennik oczywiście jest prawie aktualny... ale nie całkiem. Obecnie samochody zamawiane są na pażdziernik z ceną podniesiona o około 400 PLN. Ale wszystko oczywiście ( jeśli chodzi o wyposażenie ) to sprawa dogadania się z dielerem. Zawsze są jakieś upusty cenowe. Chyba,że nie masz żydowskiej głowy do interesów. Wtedy dieler sam oczywiście ci nic nie zaproponuje, nie jest to w jego interesie.
Pozdrawiam. Ale jesteś na dobrej drodze.
  
 
Cytat:
2003-08-27 10:00:28, miodek997 pisze:
Chyba,że nie masz żydowskiej głowy do interesów.


tak jak ja (z moją mamą)
oczywiście niezapytaliśmy czy jakiś gratisik będzie
  
 
Cytat:
2003-08-27 09:47:54, conte pisze:
czy ktos sie orientuje ile moze kosztowac yaris 5 d ???
chodzi mi o wesje najtansza...... albo wogle ile jaka kosztuje i co sie oplaca....



Conte, nie sprecyzowałeś jakiego Yarisa szukasz.

Jeśli Yaris ma być nowy:
Dzida podał Ci dobry link, a co się opłaca ... hm ... napewno nie wersja najtańsza. Lepiej dopłacić za lepsze wyposażenie lub silnik.

Jeśli Yaris ma być używany:
Jest problem, bo błyskawicznie się rozchodzą i trzeba polować, albo płacić bardzo drogo. Jeśli miałby być młodszy niż 3 lata, to lepiej kupić nowy.
  
 
jeśli interesuje cię base to konfigurator nie przewiduje takiej opcji (jest najniżej terra). Jeśli jednak nie kupujesz na dużym minusie kasowym to warto dopłacić do Terra.
  
 
kolezanka sie pytala....dziek iza info
  
 
ja znam cene tylko base 3-drzwiowego
zamówienia na wrześnie 35100 cena u dealera wyjściowa
ile zbijesz to twoje
5 drzwi wiadomo drożej chyba o 1400 pln ale głowy nie daje
  
 
Cytat:
2003-08-27 17:50:11, Krasnoludek pisze:
ja znam cene tylko base 3-drzwiowego
zamówienia na wrześnie 35100 cena u dealera wyjściowa
ile zbijesz to twoje
5 drzwi wiadomo drożej chyba o 1400 pln ale głowy nie daje


ta 5d kosztuje ok 36500
tak ale weź pod uwagę że jest to sam "goły" samochodzik, jeżeli chcesz jeszcze lakier metalik + 1400=37900 + ubezpieczenie np: Hestia powiedzmy 2000 robi się już 39900, rejestracja samochodu - powiedzmy 100 = 40000 dolicz jeszcze jakieś zabezpieczenie, np alarm (jakiś d*pny) 300zł, nie biorąc pod uwagę sprzętu z ASO i zakładając że podłączysz sam - już jest 40300
Więc na dobrą sprawę trzeba liczyć że jak chcesz mieć new werszyn of Toyota Yaris Base (najtańsza) musisz mieć ok 40000, nie mówiąc już o jakichś innych d*perelach, typu centralny itp.

za te pieniądze należy się głęboko zastanowić nad używaną Toyotą [!!!bo inny samochodzik rzecz jasna nie wchodzi w grę !!!] (z większym silnikiem, w idealnym stanie itd)

oczywiście nie zniechęcam Twojej koleżanki do zakupu novego ale...