Lublin i okolice

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako, że nasz wątek gdzieś się zagubił w otchłaniach FEFKu, a widzę że Białystok znowu spamuje, więc zakłam nowy, lepszy temat lubelski


Pisać Pany!
  
 
To ja na Dzień dobry

zaproszę jako Koordynator Regionalny

serdecznie zapraszam

spot
  
 
prosze mnie od spamerów tu nie nazywac
Moje posty są tylko rzeczowe, konkretne i związane z tematem dyskusji w danym watku

[ wiadomość edytowana przez: cashy dnia 2009-11-03 22:04:44 ]
  
 
Cytat:
2009-11-03 22:03:19, cashy pisze:
prosze mnie od spamerów tu nie nazywac Moje posty są tylko rzeczowe, konkretne i związane z tematem dyskusji w danym watku [ wiadomość edytowana przez: cashy dnia 2009-11-03 22:04:44 ]



Dobrze Panie NieObudzęSięIBędęSpałWNamiocie
  
 
Cytat:
2009-11-03 22:05:27, Paulinka pisze:
Dobrze Panie NieObudzęSięIBędęSpałWNamiocie



  
 
Paulinko, nie musiałaś nowego wątku zakładać, mogłaś w temacie Białostockim się wypowiadać. Przecież Lublin to okolice Białegostoku
  
 
lublinianie nie gesi i swoj watek maja
  
 
cze mendy, spóźniony jestem do pracy 40 min.,


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach

[ wiadomość edytowana przez: papszczolka dnia 2009-11-05 13:02:42 ]
[ powód edycji: ort ]
  
 
Cytat:
2009-11-04 17:40:15, Kleszczak pisze:
cze mendy, spuźniony jestem do pracy 40 min.,



i jeszcze się cieszy

Cytat:
Paulinko, nie musiałaś nowego wątku zakładać, mogłaś w temacie Białostockim się wypowiadać. Przecież Lublin to okolice Białegostoku



Lublin z Białymstokiem spotka się w Okunince
  
 
Już popracowałem.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2009-11-03 23:53:15, czapa_74 pisze:
Paulinko, nie musiałaś nowego wątku zakładać, mogłaś w temacie Białostockim się wypowiadać. Przecież Lublin to okolice Białegostoku



jak mam spamem u Was siać to przynajmniej w odpowiednim kąciku
a przy okazji kiedy Białystok spotuje jedno Mondeo od Was chciało by się przyłączyć
  
 
A ja sobie siedzę na zwolnieniu aż do końca przyszłego tygodnia
  
 
A Paula tylko wątki zakłada, a potem się w nich nie wypowiada
Gdzie są moderatorzy, pytam?
  
 
Dobry, od jutra zaczynam jeździć oplem.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
chencek Od którego roku Mundki MK3 były pozbawione wady fabrycznej związanej z gnijącymi dołami drzwi ??
  
 
Cytat:
2009-11-05 13:04:15, papszczolka pisze:
A Paula tylko wątki zakłada, a potem się w nich nie wypowiada Gdzie są moderatorzy, pytam?



Jak to się nie wypowiadam, co?
  
 
Cytat:
2009-11-05 20:18:29, cashy pisze:
chencek Od którego roku Mundki MK3 były pozbawione wady fabrycznej związanej z gnijącymi dołami drzwi ??

w 2001 roku gniły, wydaje się że im nowszy ford to szybciej gnije.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
To by się zgadzało
  
 
wszystkie fordy gniją
  
 
Cytat:
2009-11-05 20:36:10, Paulinka pisze:
wszystkie fordy gniją



Jedne po 5 a inne po 15 latach