Czy ktos gdzies wydzial???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czarne kolpaki do yaris????? ewentualnie czarne ze srebrnymi wstawakami
  
 
chyba takowe trzeba sobie samemu zrobić - innego wyjścia chiba nie ma - jeżdżą co prawda samochoodziki, które mają kołpaki pod kolor nadwozia, ale prawdopodobie są one sporządzane we własnym zakresie
  
 
Cytat:
2003-08-28 22:24:45, Kruchy pisze:
chyba takowe trzeba sobie samemu zrobić - innego wyjścia chiba nie ma - jeżdżą co prawda samochoodziki, które mają kołpaki pod kolor nadwozia, ale prawdopodobie są one sporządzane we własnym zakresie


rtocje tasmy klejacej i spray i jedzesz
  
 
a moze sa same nakladki na srubu??? takei male koleczka

mam ciemny kolor yariski, i fajnei wyglada z ciemnymi felgami a na takowe mnei en stac wiec....na razie jezdze bez kolpakow
  
 
Conte, radziłbym Ci najpierw spróbować nawet z czarnymi kartonami zamiast felg. Jeśli dobiuerzesz felgi pod kolor karoserii, to wizualnie takie autko wyglądać będzie BARDZO ciężko. Jeśli masz czarne auto, czarne felhi i opony, to Yaris będzi ewyglądał jak hipopotam (popatrz na ciemne auta ze zdjętymi kołpakami na stalowych (czarnych) kołach - beznadzieja. Serdecznie odradzam.

Jeśli mi nie wierzysz, to pomyśl logicznie, gdyby to zapewniało super wygląd to wszyscy tunerzy robiliby koła pod kolor, ale jakoś nikt tego nie robi.
  
 
Cytat:
2003-08-29 11:12:48, jackal pisze:
...gdyby to zapewniało super wygląd to wszyscy tunerzy robiliby koła pod kolor, ale jakoś nikt tego nie robi...



ludzi na farbę nie stać
  
 
Farba to nie problem, chodzi o wygląd. Na jasnych/świecących chromem alusach czy innych jasnych felgach podkreślona jest sylwetka auta.
  
 
moze kazdy ma inny gust poprostu

jedni maja czarne zegarki a inni zlote

tak samo jesli chodzi o felgi......

ja chce miec takei jakie m isie podobaja a nie zeby szpanowac na ulicach
  
 
Cytat:
2003-08-29 11:47:20, conte pisze:

jedni maja czarne zegarki a inni zlote

tak samo jesli chodzi o felgi......

ja chce miec takei jakie m isie podobaja a nie zeby szpanowac na ulicach



Conte bez urazy, ale są rzeczy które podobają się zdecydowanej większości i takie które podniecają tylko nielicznych (koneserów lub dziwaków). Może Twoje autko będzie wyglądać wspaniale w Twoich oczach, ale lepiej zainwestuj w ładne alusy.

Proponuję żebyś zretuszował jakąś fotkę Yariski z profilu i popatrzył na wynik, zanim podejmiesz decyzję.

Aha, a złote zegarki noszą przede wszystkim Murzyni, bo oni zawsze muszą czymś się odróżnić od współbraci. Wymyślają komiczne fryzury i obwieszają sie świecidełkami.
  
 
jak bym mial kase to bym dawno mial alusy
  
 
Dzisiaj chodząc po ulicach w Centrum, widziałem czarnego Yarisa na ciemno-grafitowych alusach OZ. Powiem Ci że to wyglądą .... no widziałem ładniejsze mówiąc szczerze.
  
 
Cytat:
2003-08-29 16:44:42, jackal pisze:
Dzisiaj chodząc po ulicach w Centrum, widziałem czarnego Yarisa na ciemno-grafitowych alusach OZ. Powiem Ci że to wyglądą .... no widziałem ładniejsze mówiąc szczerze.


też go widziałem - często stoi przy Pl. 3 krzyży (gdzieś tam)
  
 
Chłopaki spokój - jeżeli Conte chce mieć czarne kołpaki to jego wybór. Nie możecie za kogoś decydować co jest słuszne co nie każdy wybiera to co chce nawet jeśli w Waszym mniemaniu to będzie wyglądało okropnie
  
 
Cytat:
2003-08-29 21:26:22, gosiek pisze:
Chłopaki spokój - jeżeli Conte chce mieć czarne kołpaki to jego wybór. Nie możecie za kogoś decydować co jest słuszne co nie każdy wybiera to co chce nawet jeśli w Waszym mniemaniu to będzie wyglądało okropnie


sjuper - zgadzam się - nareszcie ktoś tu pożądek zaprowadzi
  
 
Cytat:
2003-08-29 21:36:00, Kruchy pisze:
sjuper - zgadzam się - nareszcie ktoś tu pożądek zaprowadzi



Kruchy ja tutaj nie jestem od pożądków
  
 
tez go widzialem i uwazam ze jest zajebisty

mysle ze ciemne yarisy z takimi felami sa spoko, a jasne ze srebrnymi sa spoczko

  
 
Cytat:
2003-08-29 22:13:37, conte pisze:
tez go widzialem i uwazam ze jest zajebisty

mysle ze ciemne yarisy z takimi felami sa spoko, a jasne ze srebrnymi sa spoczko




nie powiem mi również się podoba - ale ja jak/jeżeli uzbieram na aluski to jakieś białe sobie kupię - ale nie ma co gdybać - pochwalę się jak już/o ile je będę miał...


P.S. Gosiu może i nie jesteś od pożądków ale pożądkowanie nieźle Ci wochodzi
  
 
czarne sa bardziej sportowe;0 a srebrne ozdobne


a z moja yariska nikt nei ma szans

dzisij wydymalem kolesia w octawihehehe ;P
  
 
Cytat:
2003-08-29 23:08:35, conte pisze:
czarne sa bardziej sportowe;0 a srebrne ozdobne


a z moja yariska nikt nei ma szans

dzisij wydymalem kolesia w octawihehehe ;P


to pewnie jakiś stary dziadek prowadził, który ledwo co gaz naciskał
  
 
wlasnie ne idresik jakis z karkiem chcial sie scigac ale jak wiadomo dresy nei maja za duzo w mozgo oleju

zastanawiam sie czy wygodnei sie prowadzi samochod na lezaco

bo on w tej skodzinei lezal prawie