SYLWESTER 2009/2010 Kto, gdzie...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proszę o opisywanie planów na Sylwka: 2009/2010, a może się uda jakoś razem…

Pozdrawiam
igiers
  
 
No to jest pomysł...a gdzie?

DEx
  
 
przygarniecie kropka
ja chetnie z wami
  
 
Ja np już mam klepnięte miejsce w Beskidzie Sądeckim w miejscowości Tylicz. Blisko na Słowację, do Zakopca 40 km, fajne trasy spacerowe jak ktoś lubi pozdro
  
 
kurde.. to juz sylwester... mam nadzieje ze cos sie ulozy
  
 
..aleee generalnie w centrum, czy gory?
  
 
A ja siedzę sobie w Sylwestra w domq . Nigdzie nie wyjeżdżam, nigdzie nie idę. I będzie fajnie ... bo - mam nadzieję - ze... będzie już na świecie Moja Córeczka, na którą czekamy (termin 15 XII)! . Taki prezent .

Tak na marginesie ja generalnie nie przepadam za Sylwestrem i Nowym Rokiem... Starszy o rok, z czego tu się cieszyć . Poza tym nie lubię tańczyć (a kobiszcza chcą, zeby się kręcić w kółko bez sensu przez kilka godzin ) , wszyscy oczekują, że będę miał dobry humor (a moze aqrat nie mam ), nie piję alkoholu wysokoprocentowego (więc mnie dodatkowo wqrzają inni, ha, ha ) . Teraz mam chociaż pretekst do wtulenia się w fotel... i to... fajny Pretekst .
  
 
Witam
Ja też raczej w domu, zapewne jeszcze w Kraku, bez szaleństw, potomek w drodze, ale troche dłużej zaczekam niż Mateusznia
  
 
Ty to Mirek raz na Wybrzeżu, raz w Górach; jesteś Gość , mi by się nie chcialo przez całą Polskę ujeżdżać w tą i z powrotem
  
 
Witam
Mi sie tez juz odechciewa, chętnie zamieniłbym Temperkę na używanego Miga
Albo lepiej na teleporter, ale nie widziałem ofert z salonu ani na Allegro
  
 
nie mam Plana!

KTOŚ COŚ GDZIEŚ.........????
  
 
Cytat:
2009-11-19 17:58:47, sheriffnt pisze:
Witam Mi sie tez juz odechciewa, chętnie zamieniłbym Temperkę na używanego Miga Albo lepiej na teleporter, ale nie widziałem ofert z salonu ani na Allegro


Tentego... qp sobie eee... sky-rangera: www.allegro.pl/item832308354_samolot_ulm_ultralekki_sky_ranger_912ul_80hp.html
i... hulaj!
Jesli ktoś qpowałby nowy samochodzik, to warto się zastanowić na jego latajacą odmianą:
www.allegro.pl/item828097419_uwaga_ulm_prawie_za_darmo_samolot_ultralekki.html
i... frrrr... razem z ptakami

A Sylwester z ukochaną w powietrzu... bezcenny . Wszak kobiszcza lubią takie "romantyzmy" .


[ wiadomość edytowana przez: Mateusznia dnia 2009-12-01 11:54:51 ]
  
 
Ja będę albo w domu w Bydgoszczy albo w Koszalinie, gdzie studiuję i dorywczo pracuję. Możliwe że w sylwka robota będzie wzywać.