[BR] Body kit 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam mozliwosc dorobienia kompletu poszerzen wraz ze spojlerem do 126p. Takie komplety byly uzywane w wyscigach plaskich. Wstepna cena to 700 zloty za calosc. Bylby ktos chetny?







  
 
ależ są piękne, jeszcze jakby były na nity...
szkoda, ze ostatniego swoje malucha oddałem w weekend
  
 
sory za OT, ale zajebiste sa te poszerzenia
  
 
Cytat:
2009-11-19 15:00:00, tabi666 pisze:
ależ są piękne, jeszcze jakby były na nity... szkoda, ze ostatniego swoje malucha oddałem w weekend


a na co sa jak nie na nity?
  
 
tylko w pierwszym malcu widać nity, w pozostałych nie, a takie nity wyglądają klimatycznie.
  
 

No to pięknie bo taki wzór sobie obrałem tylko szersze....
  
 
i bedzie pewnosc ze nie bedzie rudej pod spodem?? i jak Yankee remoncik przebiega?
  
 
części spływają pomału
  
 
Oj przydał by się taki zestawik - może auto zacznie jakoś inaczej wyglądać.
  
 
Dommel - jakbyc chociaz odmalowal malucha to juz by inaczej wygladal
  
 
Szkoda farby na to paści, lepiej w zestawik zainwestować
  
 
długi byłby czas oczekiwania na te graty?? bo nie wiem czy czekać z lakierem
  
 
masz już jakiś zestawik wykonany? Jakieś demo? Jestem ciekaw czy będzie się różnić od tych na zdjęciu, czy trzeba bedzie to mocno pasować...
  
 
Kiedy jest przewidywany termin realizacji? Jak nie pali sie to....
  
 
Sory za wpierdolenie się w temat - ale ten maluch barańskiego prezentuje sie po prostu MEGA BOJOWO... strasznie mi się podoba
  
 
A gdyby ktoś takowe jeszcze wymodził do Dfa - szał macicy.
  
 
kozacki jest
w sam raz na mój projekt przyszły maluch yamaha R1 engine ;d

5turbo tak że zainteresowanie jest, teraz tylko robić/regenerować formy i produkować i produkować powodzenia

[ wiadomość edytowana przez: Karcio86 dnia 2009-11-20 10:17:31 ]
  
 
Cytat:
2009-11-20 08:30:14, vazyl pisze:
A gdyby ktoś takowe jeszcze wymodził do Dfa - szał macicy.


spoko, ja bede potrzebowal wiec zrobie formy jakos na poczatku roku
  
 
Kwestia jest taka ze najpierw model trzeba zrobic. Potem z niego zdjac formy (3 tygodnie) i robic juz gotowe blotniki. Niestety nie mam dostepu do oryginalow. A z nich zrobienie jest banalnie proste. Musze wydumac jak zrobic model najlepiej. Jesli ktos by wiedzial o jakims zestawie ze ktos ma i mozna by skopiowac to niech pisze.
  
 
kolejne poszerzenia na które będzie kilkudziesięciu chętnych, a potem skończą jak te z allegro za 400zł, gdzie ktoś kupuje raz na ruski rok.