Pytanie o zakup wzmacniacza

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie mam ochote na ten wzmacniacz http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=828875132 i ma on sluzyc wylącznie do napedzenia subufera z kina domowego o mocy 50 wat.Czy to cos ogarnie temat??
  
 
Szkoda, że nie ma podanych żadnych parametrów... 50 W to niby nie dużo i powinien sobie poradzić, ale nie wiadomo jak sobie radzi ze sprzętem domowym który ma bodajże 2 omy, trzeba by było w parametrach wzmacniacza sprawdzić i na subwooferze ile omowy jest... i ogólnie jak tylko na jeden głośnik to niewiem czy 4 kanały to nie za dużo i czy nie warto zainwestować w jakąś lepszą dwukanałówke z możliwością mostkowania oczywiście jeżeli nie będziesz chciał rozbudowywać sprzętu grającego...
  
 
Szczerze powiem tak, moze powinienem to wczesniej napisac.Mam radyjko Beckera i 4 najnormalniejsze glosniki w essim i po garazu wala sie ten subuferek.Nie jestem maniakiem glosnego łomotu w aucie lecz tylko dobrego dzwieku jaki mi daje becker.Moze jest troche prawdziwego basu mało i stad ten pomysl na zakup wzmacniacza i wsadzenia subufera.Jego glosnik ma jakies 10, 15 cm i ma chyba 4 ohmy.Zaden potwor to wiem.A radyjko ma wyjscie na wzmacniacz i w radju moge tez sterowac subuferem i wlasnie chcialbym to malym kosztem wykozystac


Proszę dobierać odpowiednie słownictwo na określenie głośności w aucie

[ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2009-11-29 22:09:29 ]
  
 
to ma w domu stac?
  
 
Jeżeli chcesz sie pobawić to możesz sprubować, jednak moim zdaniem gra nie warta świeczki, do tego wzmacniacza będziesz musiał dokupić kable, zamontować je w aucie... i wszystko dla subwoofera 50 W którego moim zdaniem prawie wogóle nie poczujesz.... praktyczniejsze i lepsze by było do tego radyjka dokupić jakieś lepsze głośniczki i zamienić (jeżeli grają Ci stare z salonu jeszcze).... Jeżeli brakuje Ci tylko troszke basu to to by było lepsze rozwiązanie.
  
 
Nie ma to sensu :] narobisz się z ciągnięciem kabli a efekt będzie mizerny :]
  
 
50W to kuuupa mocy.
esioka rozwali.

lektura sie klania
  
 
Kolego. Jeżeli mogę Ci poradzić to ten wzmacniacz jest nic nie wart a moc którą podaje producent to moc tak zwana P.M.P.O. czyli skutecznego RMSa jakieś 22W czyli tyle co końcówka mocy w radiu 4X50W. Poszukaj wzmacniacza na przetwornicy napięcia. Montowanie innego nie ma sensu. Są takie wzmacniacze nawet nie drogie a porządnej firmy np. Blaupunkt a jego moc skuteczna (RMS) w mostku ma od 160W do nawet 500W w zależności od modelu.
  
 
Ten wzmacniacz to syf. Miałem nieprzyjemność podłączania go - na szczęście u znajomego, a nie u siebie. Waga pudełka fajek, moc radia samochodowego z biedronki. Bardzo odradzam.
  
 
dla mnie nie będzie wogule efektu szkoda kasy i czasu kup sobie w miare dobry wzmacniacz i jakiś mały sabuferek
  
 
taka mała sugestia rzuc okiem na datę tematu.