[OGÓLNE] Jaki pasek rozrządu polecacie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
mam takie pytanko mianowicie Jakiej firmy paski rozrządu montuje ford w nowych autach ?? chodzi w szczególności o 1,6 cvh efi
Co sądzicie o o paskach firmy Gates? ewentualnie jakie inne polecacie

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2009-12-12 17:36:35 ]
[ powód edycji: Temat... ]
  
 
Jeszcze nie widziałem oryginalnego paska nierządu chyba ze wzgledu na cene.

U mnie w pracy doskonale sprzedają się paski GATES-a, bo są stosunkowo tanie, trwałe, wzmocnione i od 8 lat istnienia sklepu nigdy nie było reklamacji.

Raczej omijaj ContiTech, bo już w Płocku dwa auta poległy (ja bynajmniej o tylu wiem) na tych paskach (nie wiem, być moze zle założone, albo jakieś podróby o podobnej nazwie)

Aha, jeszcze znaną i dobrą marką jest DAYCO, a z tego co kiedyś w necie widziałem to fordowskie paski są właśnie Logiem forda znaczone, wiec nie wiem kto dla niego to produkuje.


[ wiadomość edytowana przez: krzysiek808 dnia 2009-12-10 20:30:51 ]
  
 
dzięki za ostrzenie przed conti bo sie miedzy nim a gate`sem zastanawiałem
  
 
Cytat:
2009-12-10 20:28:13, krzysiek808 pisze:
Jeszcze nie widziałem oryginalnego paska nierządu ...



Strzelic zdjecie?
  
 
Cytat:
Co sądzicie o o paskach firmy Gates? ewentualnie jakie inne polecacie



Generalnie Gates do czołówka producentów pasków . Wymieniałem teraz rozrząd w moim nowym aucie .Rozrząd był oryginalny koncernu Vw/Audi .Obok ich loga było właśnie logo Gates. Kaszanki by nie wkładali.
  
 
właśnie tak sobie wyczytałem że fordowskie paski to właśnie GATES - więc już wiadomo co kupować
natomiast napinacze dla fordów produkuje firma INA
  
 
Cytat:
2009-12-10 22:49:08, mikekot pisze:
właśnie tak sobie wyczytałem że fordowskie paski to właśnie GATES - więc już wiadomo co kupować natomiast napinacze dla fordów produkuje firma INA



SKF też jest BDB