Wlot powietrza na maskę

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wrzucam kilka fotek wlotu - odkręciłem go (specjalnie dla Was) i webcamem zrobiłem parę shootów, dlatego jakość jest słaba... nigdy nie umieszczałem zdjęć na forum więc nie wiem czy się uda









  
 
hmmm niestety nie udało się...
  
 
k****a na wp tak pokombinowali że nawet nie wiem jak tam wrzucić na szybko stronke z tymi zdjęciami! jak ktoś chce to nie niech mówi mi to wyśle na maila te zdjęcia
  
 
hmm....mi mozesz je przeslac adres masz
  
 
strony wp zmieniły adres ale mi możesz przysłac to wrzuce na serwer i podam adresy
  
 
Mi też możesz przesłać tomasz.dykas@wp.pl
  
 
Co do samego wlotu... może on mieć oczywiście inne wymiary, głębokość itd. I najważniejsze: śruby w innym miejscu. Kolor: obojętne bo i tak każdy sobie pomaluje tak jak będzie chciał...
  
 
Dzięki za fotki! Teraz powiec ile chcesz za taki wlot? Ja spróbuje zrobić troszkę inny projekt i Ci go wyślę (tylko podaj mi maila) i zobaczysz czy nie da się takiego zrobić. Co ty na to?
  
 
Ok, wyślij projekt. Cena tego, którą zasugerował mi prezes to 50złych. Jak projekt będzie bardziej skomplikowany to oczywiście więcej ale w granicach zdrowego rozsądku, czyli pewnie nie więcej niż 70PLN. Mój mail to michasmaniak@wp.pl. I wlot nie będzie miał siatki wklejonej bo takiej narazie nie mam na składzie. Jak macie jakieś inne koncepcje to też przysyłajcie maile z projektami, ja pomyśle i robię...
  
 
Ja się Ciebie zapytałem czy 50 zeta Tobie styknie ? Jednak myśłałem ze z siatką czy to duzo czy mało to myśle że najlepiej rynek zweryfikuje więc niczego nie sugerowałęm
Dodam Tobie ze mój znajomy z W-wy miał na sprzedaz wlot za 150 zeta oraz zdjęcie 39 w Galerii
i krzyczał 150 zeta chętnych nie było i nie wiem
  
 
ten na zdjęciu przecież kawał wielkiego plastiku czyli tandeta! chyba nie chcecie poobklejać swoich aut wielkimi plastikami
  
 
Jednemu podoba sie zona drugiemu teściowa Mnie się ten wlot podoba jaki i cały samochód Jest tak podrasowany jak mało który. Teraz ma stożek i musiał zmienić cały wlot wygląda inaczej bo do stożka bez modyfikacji maski się nie obejdzie inaczej po cholere stozek
  
 
Cytat:
2003-08-30 09:20:07, michasmaniak pisze:
ten na zdjęciu przecież kawał wielkiego plastiku czyli tandeta! chyba nie chcecie poobklejać swoich aut wielkimi plastikami

i tu sie zgodze ten wlot jest stanowczo za duzy,Michale twoj jest ok,mi sie widzi tylko szkoda ze nie mam wlotu w masce a trak na marginesie myslalem ze te zdjecia zawieraja twego podlota
  
 
Wizualnie ten wlot wyglądał o wiele lepiej jakbyście go widzieli na żywo zmienilibyście zdanie
  
 
Może ma on swoje plusy ale... ludzie trochę za bardzo oszpecają swoje auta. Pół biedy jeśli auto ma masę różnych plastików ale całość ma jakiś swój styl. Pod tym względem ten poldek jest ok. Natomiast moim zdaniem w przypadku jak ktoś przykleja 'co się da' to jest to bez sensu. Wymądrzam się trochę ale takie jest moje zdanie. Czyli raz jeszcze: jak robić to z głową
  
 
Absolutnie sie z Tobą zgadzan jednak dla kogoś za dużo elementów różnie może odbierać. Ja wychodze z założenia że jezeli właściciel jest zadowolony jeździ uchachany że ma takie auto to dobrze
  
 
W sumie tak Trzeba szanować pracę innych
  
 
w zwiazku ze szanuje prace Twojapytanko zrobisz mi taki wlot?
  
 
nie ma sprawy, po szczegóły pisz: michasmaniak@wp.pl
  
 
mi sie widzi cos takiego jak na zdjeciach