Ile jest kilometrów!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siemka, chciałem się dowiedzieć ile jest kilometrów z Gdyni do tego Sulejowa na zlot i czy można spać w samochodzie.
Proszę o szybki odzew.
Pozdrawiam LINCOLN
  
 
spac mozna, o ile sie chce. Nie ma zakazu. Tu problemem bedzier tylko pogoda.

z Lodzi do Sulejowa jest ze 45 km., a z Gdanska do Lodzi bedzie cos ze 350 pare chyba... to masz juz w atlasie. Generalnie jedziesz caly czas jedynka na Krakooff, za Lodzia jak miniesz targowiska trafisz na kawalek autostrady (hehehe) i nia tniesz az zobaczysz drogowskazy na Piotrkow. Potem taka szerokachna dwupasmowa przez miasto, az do ronda. Tam bierzesz azymut na cpn i masz drogowskaz na sulejow. z 5 km, wjedziesz w las i rozgladzasz sie za drogowskazami "LADA" - beda na patykach. I tyle. Jak dojedziesz do mostu, znaczy ze przegapiles i musisz sie cafnac.
mapka dojazdu jest na stronie klubowej.
adasco
 
 
Ejej nie wiem jak z tym spaniem w samochodzie na terenie osrodka wczasowego. Podejrzewam,ze może byc problem (choć z drugiej strony możliwe,ze nikt z obsługi nie zauwazy jesłi zrobisz to dyskretnie. ALe myslę,ze miejsce domku sie znajdzie
  
 
Mysle Pawel, ze nie ma prblem, b na poprzednim zlocie chlopaki spali w autach. Nie panmietam kto, ale ktos tam spal... Chyba Ewar albo ktos z Bi8alego...aLE niech sie sami przyznaja, bo ja nie pomne..Wiem tylko, ze ktos tam kimal...
nie sadze, zeby robili z tego powodu akies wsterty
  
 
a co lincoln, jedziesz?
  
 
W maju z Białego nie było nikogo,więc to nie my
We wrzesniu spałem w tym duzym budynku(hotel nie hotel,czy jak to sie nazywa) w pokoju naprzeciw Kacpra
pzdr Grzesiek
  
 
Cytat:
2003-08-29 14:37:47, Anonymous pisze:
Generalnie jedziesz caly czas jedynka na Krakooff, za Lodzia ...
adasco



Adasco - jedynak prowadzi do Katowic, a nie na Kraków

Do Krakowa to ciagnie sie 7 z Gdanska

Drobny szczegol.

Pozdrawiam serdecznie.
  
 
Jak jechaliśmy w kwietniu do Sulejowa,to wyszło z pasa startowego na gdańskiej Zaspie ~ 420 km do ośrodka.
Jadąc w kolumnie (spokojnie) zajeło nam to niecałe 7h razem z postojami
  
 
To szmat drogi-ale może panowie z Gdańska coś wymyslą???
A wracając do spania w aucie - nie powinno byc problemu( i nie chodzi tu o nas) tylko o włascicieli ośrodka.)Sami rozumiecie. jak ktoś prowadzi biznes to niechetnie patrzy na tzw. Waletów. ALe jesłi dla kogoś to problem typu - jechać nie jechać - to raczej jechac:: Coś sie wymysli
Paweł
  
 
!) to ja juz nie wiem, kto tam w aucie kimal.... Luki w pamieci widocznie
2) nigdy nie bylem biegly w numeracji drog... Ale jak jedziesz od Gdanska, to jedynka ma drogowskazy na Krakow, dopiero pozniej sa katowickie. A na lodz to dopiero za Wloclawkiem widzialem.... Ale to ta sama droga, a jesli juz koniecznie musze, to poprawiam: jedzies jedynka Gdansk - Katowice)))
3) popiaram Pawla - cos sie wymysli, w najgorszym razie oglosim zrzutke na nocleg Albo ponegocjujemy z wlascicelem, hehehe, 20 oob spi, plus dwie gratis jako bonus)))
a powaznie, to glwa do gory, wsiadajcie i jedzcie
  
 
Wstawicie autko pod mój "błękitny" namiocik, obok postawimy stolik z nagrodami za konkursy i będziecie spać tam całkowicie legalnie jako OCHRONA


pzdr
CHIO