[MKVII]Awaria świateł w mkVII

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich Mam mały problem z swoim essiem Swiatła mijania i drogowe znikły Postój jest.... bezpieczniki są ok..... może jakiś przekaźnik czy cuś????? wie ktoś coś może jak sie za to zabrać i gdzie??? z góry dzia))

[ wiadomość edytowana przez: przemus2006 dnia 2009-12-28 11:31:48 ]
  
 
albo skrzynka bezpieczników-przekaźników, albo przełącznik zespolony....
  
 
Pod kierownicą o ile dobrze pamiętam powinieneś mniec płytę z przekażnikami (??) nie pamiętam dokłądnie ale w MKVI to robiłem gdzy nie działały mi kierunki i drogowe, weź sobie ją do domu i popraw na niej zimne luty, ja poprawilem te odpowiadajace za swiatla i pomoglo ale najpierw zanim to zrobisz, sprawdz polaczenia kabli i czy zarowki sa dobre zobacz takze przelacznik zespolony przy kierownicy

[ wiadomość edytowana przez: djrado dnia 2009-12-28 11:35:29 ]
  
 
Nie pozostaje mi nic innego tylko poszperać To tak wyskoczyło z chwili na chwile jade światła były staje świateł niema I to obu
  
 
Cytat:
2009-12-28 12:05:24, przemus2006 pisze:
Nie pozostaje mi nic innego tylko poszperać To tak wyskoczyło z chwili na chwile jade światła były staje świateł niema I to obu


może kable, może robi zwarcie...
  
 
Ja tak miałem w MKVI Cabrio no i powodem była właśnie ta płytka ale najpierw wszystko posprawdzałem
  
 
Może jakieś zwarcie poszło i żarówki się popaliły
  
 
A więc panowie mistrzowie styczniki są ok płytka czyściutka żarówki spoko Pozostaje chyba ten przełącznik przy kierownicy Ktoś wie jak sie za to zabrać w mk7???

[ wiadomość edytowana przez: przemus2006 dnia 2009-12-28 14:10:33 ]
  
 
Ja miałem dokładnie to samo,uszkodzony włącznik zespolony,postoje były reszty nie;/ .Ja mam podpięte mijania do postojówek w skrzynce z bezpiecznikami nie chciało mi się naprawiać ani wymieniać zespolonego.Gdzieś tu na forum jest jak to cholerstwo rozebrać i naprawić.Powodzenia;p
  
 
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii późno pisze ale po problemie............... Rozebrałem te przrłączniki od świateł wyjąłem włożyłem to samo i chodzi spowrotem;p dzia za wszystko niedługo ppochwale sie swoim essiem dzia