[S] Katalizator - gdzie na śląsku?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gdzie w okolicach Tychy/Mikołów/Katowice znajdę skup katalizatorów? bo na googlach ciężko coś konkretnego znalezc.
ile wogóle można dostać za kata z espero?

Pozdrawiam
  
 
Wyszukiwarka nie boli
KONTAKT DO SKUPYWACZA
Ja dostalem 200 zł za kat w srednim stanie u niego.
  
 
Cytat:
2009-12-28 23:22:59, robertkaluza pisze:
Gdzie w okolicach Tychy/Mikołów/Katowice znajdę skup katalizatorów? bo na googlach ciężko coś konkretnego znalezc. ile wogóle można dostać za kata z espero? Pozdrawiam



jesli nie ma czegos w googlach (internecie) to znaczy ze wogole nie istnieje!
  
 
Wystaw na allegro a pojdzie jak swieza buleczka 150 zeta to realna cena
  
 
Cytat:
2009-12-29 09:37:00, adamesce pisze:
jesli nie ma czegos w googlach (internecie) to znaczy ze wogole nie istnieje!

  
 
Macie jeszcze jakieś inne namiary? dzwonilem na ten numer podany w innym wątku, ale nie dogadalismy sie :/

wogole dziwne. wydawalo mi sie ze na slasku powinno byc najwiecej takich skupów, a w googlach tylko lodz i wroclaw wyskakują

Pozdr.


[ wiadomość edytowana przez: robertkaluza dnia 2009-12-29 12:21:01 ]
  
 
796697602
  
 
Zanim przeczytałem posta Skorupy juz znalazłem w Gliwicach:
"MIM" Mariusz Wąsik

Gliwice, ul. Nowy Świat 63
tel. 515122660
180-200zł daje.

zaraz tam podjade

Pozdr.
  
 
Giełda w Mysłowicach.
Wejście na wprost starego salonu DU.
Ale cena pewnie 100-150 max.
  
 
Na wejściu na giełde w Gliwicach tez gość skupuje.Ale ile płaci?Kiedyś go pytałem ale dosłownie już niepamiętam
  
 
Sprzedałem za 180zł. byłoby 200, ale nie wiedziałem, że ta blacha osłaniająca katalizator jest wazna, i zostawiłem ją w domu :/

pozdr.
  
 
dobra a teraz co zamiast? z allegro rurka z kolnierzami czy samemu cos kombinujesz? Czy jakas srumienica?
  
 
Cytat:
2009-12-30 13:04:36, adamesce pisze:
dobra a teraz co zamiast? z allegro rurka z kolnierzami czy samemu cos kombinujesz? Czy jakas srumienica?

Ja zakładałem tłumik przelotowy. Cichutko i nie miałem dźwięku jak w przypadku Fiata 125p, gdy założyłem strumienicę.
  
 
Cytat:
2009-12-30 13:04:36, adamesce pisze:
dobra a teraz co zamiast? z allegro rurka z kolnierzami czy samemu cos kombinujesz? Czy jakas srumienica?



Jakis zamiennik ze sklepu z częściami do daewoo. wygląda jak katalizator, ale w środku jest po prostu rurka z dziurkami


Pozdr.
  
 
Ech szkoda że wcześniej nie zajrzałem....mój poszedł w tym roku za 350 na allegro
  
 
Na naszej stronie prezentujemy profesjonalny kontakt z przedstawicielami działającymi w całej Polsce.Skup katalizatorów