[MKVII]RS2000 zapalniczka, zegarek bez prądu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Rs 2000 MKVII
Nie mogę zlokalizować przyczyny braku prądu w(zapalniczce , zegarku , lampka imo ) .Wzięło się w nocy zepsuło i lipa .
Gdzie szukać przyczyny , którą wiązkę rozpruć .
Bezpieczniki mam całe .
Funkcji ----szukaj---- używałem .


[ wiadomość edytowana przez: skogskyrkogarden dnia 2009-12-30 12:56:58 ]
  
 
a światła wszystkie masz? A licznik podświetla się i kontrolki w przyciskach?
  
 
Bardziej obstawiam na zimny lut w skrzynce zaraz za bezpiecznikiem nr 29 - 15A (MK7) Ten bezpiecznik właśnie odpowiada za: zapalniczkę, zegarek, jak i lampkę imo, oświetlenie kabiny + radio. Bezpiecznik może i jest cały ale może właśnie ten zimny lut poleciał
  
 

Cytat:
2009-12-29 19:35:06, -Rocky- pisze:
Bardziej obstawiam na zimny lut w skrzynce zaraz za bezpiecznikiem nr 29 - 15A (MK7) Ten bezpiecznik właśnie odpowiada za: zapalniczkę, zegarek, jak i lampkę imo, oświetlenie kabiny + radio. Bezpiecznik może i jest cały ale może właśnie ten zimny lut poleciał



Wydaje mi się że masz kolego rację , lub niebawem ten lut umrze .
Niby na razie nie wiadomo czemu po wymianie bezpiecznika jakiś czas działało , umarło i znowu działa .
  
 
przy włączonych światłach gruchnij pięcią w skrzynke i zobacz co się dzieje.
  
 
surec
Mściłem się na autku na lotnisku i obrażałem skrzynkę bezpieczników .
Wszystko działa na razie . Nie chcę wyciągać skrzynki bo obawiam się że na 100% będzie do naprawy/wymiany .
Tamtej zimy coś zżerało aku w 12 godzin , nic nie robiłem i teraz w czasie mrozów po tygodniu odpalam .
Może gdzieś się wiązka przetarła , albo kabelek od czegoś się oderwał i zwiera .
Nie potrafię zlokalizować przyczyny .
Auto ma 15 lat , a wiązki elektryczne ? Kto wie ile przed autem zostały wyprodukowane .

[ wiadomość edytowana przez: skogskyrkogarden dnia 2009-12-30 15:05:15 ]