Przygasanie wyswietlacza w radiu przy glosnym sluchaniu,cze?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szukalem w archiwom i sa tylko podobne tematy ale nic na moj bol glowy. Panowie jak slucham glosniej radyjka tak juz na 3/4 to wyswietlacz z radia mi przygasa i mryga razem z basem.Nie mam zadnego wzmacniacz, tylko radio i glosniki.Instalacja oryginalna.Da sie cos z tym zrobic
  
 
kable od radia do głośnikow tez masz oryginalne fordowskie ? jakie masz radio i glosniki . kable do głośnikow sa lutowane czy tylko skręcone?
  
 
Radio to Becker Traffic Pro 4720 a glosniki z przodu to oryginal a na tyle jakies sony i to raczej mocą podchodzą pod oryginal forda jaki powinien byc na tyle.Kable wszystkie sa oryginalne.Nie lutowane ale pozadnie skrecane, bardzo pozadnie.
  
 
Cytat:
2009-12-30 09:55:40, maniek0012 pisze:
Radio to Becker Traffic Pro 4720 a glosniki z przodu to oryginal a na tyle jakies sony i to raczej mocą podchodzą pod oryginal forda jaki powinien byc na tyle.Kable wszystkie sa oryginalne.Nie lutowane ale pozadnie skrecane, bardzo pozadnie.



i od poczatku Ci sie tak robiło czy od kilku dni ?
  
 
Tak, od samego poczatku, jak tylko zalozylem to tak juz jest.Cos slyszalem o samym + zeby go z aku pociagnac ale czy - tez?? i czy to cos da??

[ wiadomość edytowana przez: maniek0012 dnia 2009-12-30 10:01:26 ]
  
 
Masz za słaby czyli za cienki przewód od głównego zasilania radia ewentualnie słaby akumulator, niskie tony ciągna prąd dlatego przygasa na basie
  
 
Aku mam dobry bo przy -13 to odpalal jak wsciekly.Ale to sie tez dzieje jak auto jest odpalone. No to inzyniery z forda dali by takie cienkie kable pod radio, nie przewidzieli ze bedzie to jakis klopot
  
 
[quote]
2009-12-30 10:00:02, maniek0012 pisze:
Tak, od samego poczatku, jak tylko zalozylem to tak juz jest.Cos slyszalem o samym + zeby go z aku pociagnac ale czy - tez?? i czy to cos da??

to tak jak kolega zetecdohc napisał . i polutuj te kable i daj troszke grubsze do glosnikow
  
 
dac grubsze do glosnikow??!! to co ja mam teraz calą wiazke ciagac po aucie??
  
 
A jakbym prad wziol z zapalniczki, tam jest gruby ten przewod
  
 
Cytat:
2009-12-30 10:09:55, maniek0012 pisze:
A jakbym prad wziol z zapalniczki, tam jest gruby ten przewod



ja bym tak nie zrobił , ale jak będziesz to robił to nie zapomnij o bezpieczniku dodatkowym
  
 
A inne światła Ci nie przygasają?
  
 
klik
  
 
Grubsze kable myślę że rozwiążą problem. Nie baw się w żadne zapalniczki tak się nie robi audio
  
 
dzieki surec ale to nie jest lek na moj problem, tam widac ze braki sa w napieciu, czytalem to.Inne rzeczy mi nie przygasaja tylko wyswietlacz w radiu
  
 
to normalne że Ci radio przygasa... radio jest obciążone - musi zasilać głosniki i z tego powodu przygasa bo musi dać więcej napięcia do głośników przyczyny są takie że radio jest za słabe do głośników... Jakbyś miał wzmacniacz miedzy radiem a głosnikami to już by Ci radio nie przygasało bo wzmacniacz by dbał o dobre napięcie głośników.
  
 
Kamil,a widziałeś ostatnią datę tego wątku ? Maniek0012 już sobie pewnie poradził od 2009-12-30.
 
 
Zamykam.
Ten watek już nic ciekawego nie wniesie na forum.