[MKV] RS2000 Oryginalny alarm ford- wyzdrowial sam- problem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie. nie dzialal centralny, wymienilem bezpiecznik, centralny zaczal dzialac i...
po paru nocach spokoju RSik sam sobie w nocy trabi tak po 15razy i jak patrze przez okno to sie uspokaja, po chwili znowu to samo haha a pozniej znowu cisza dzien awaryjne sie nie wlaczaja.
jak zamkne auto, po uzbrojeniu, lampka przy zegarku miga normalnie. wczesniej caly czas lekko swiecila albo mrugala szybko.
nie mam pilota tylko kluczyk z żarówka.
Teraz mam wyciagniety bezpiecznik od centralnego i jest cisza. wole jednak miec centralny i pozbyc sie tego alarmu bo normalnie klaksonuje sobie sam kiedy chce a jak trzeba to nie , może wyciągnąć przekaźnik?
tylko który R24
albo jakis inny pomysł
  
 
wyjmij.
nie powiem ktory w mk7 jest inaczej.
  
 
Skrzynka MK5 / MK6 - pełne wyposażenie

  
 
Wiesz,zawsze mozna wyjac wsowke od "titałki"

Moze ktos wie skad wychodza przewody/jakie piny by wlasnie podlaczyc klakson alarmu?? MAm wszystko oprocz klaksonu i nie wiem gdzie go wpiac
  
 
Cytat:
2010-01-03 22:35:54, Seba pisze:
Wiesz,zawsze mozna wyjac wsowke od "titałki" Moze ktos wie skad wychodza przewody/jakie piny by wlasnie podlaczyc klakson alarmu?? MAm wszystko oprocz klaksonu i nie wiem gdzie go wpiac



Nie wiem czy to ten klakson ale z tego co wiem, mały klakson jest w podszybiu po stronie kompa ABS-u z tego co pamiętam, RS-a nie mam (jeszcze) więc nie sprawdze Ci kabli, ale sam się dowiem bo mam kilka wolnych u siebie w podszybiu
  
 
Cytat:
2010-01-03 22:40:46, -Rocky- pisze:
Nie wiem czy to ten klakson ale z tego co wiem, mały klakson jest w podszybiu po stronie kompa ABS-u z tego co pamiętam, RS-a nie mam (jeszcze) więc nie sprawdze Ci kabli, ale sam się dowiem bo mam kilka wolnych u siebie w podszybiu



Tak ,to ten kola ABS
  
 
Dzięki wielkie Rocky! Przydatne info