[k] Skup tanich aut, sprawnych i uszkodzonych mechanicznie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupię prawie każde, tanie auto, sprawne bądź uszkodzone mechanicznie w cenie adekwatnej do stanu i uszkodzeń auta.
Interesują mnie auta do 3 tyś zł, zarejestrowane itp.

Nie interesują mnie auta mocno uszkodzone blacharsko, bądź skorodowane.

tel. 0 503 185 610
michal@mkauto.pl
  
 
bedziesz do Afryki wysylal?
  
 
Składam, naprawiam by wsio było sprawne i sprzedaje dalej.
Taki handlarzyna ze mnie, tyle że śmiało mogę się nazwać uczciwym
  
 
A moja nexie pchnales juz dalej czy dalej ujezdza ja twoja mama?

PS. Chcesz te papieru od gazu?
  
 
Cytat:
2010-01-04 18:33:06, Zuraw pisze:
A moja nexie pchnales juz dalej czy dalej ujezdza ja twoja mama? PS. Chcesz te papieru od gazu?


Nexia jeździ i ma się dobrze. Chcę papiery ale jakoś mi nie po drodze do Ciebie

EDIT: Podjadę po papiery w sumie niedługo bo moja mama zdecydowała zakupić auto które mam na sprzedaż. Ze względu na brak wspomagania - nexie pewnie sprzedam, bądź zostawie do warsztatu


[ wiadomość edytowana przez: Kuner dnia 2010-01-04 19:49:07 ]
  
 
Mam peugeota 205 1.1, do wymiany włącznik świateł, zawias do przeglądnięcia, hamulce z tyłu do zrobienia, silnik lekko przerywa czasem (świece??) jakieś plastiki i takie tam pierdoły do popoprawiania, buda prosta i bez groźnej rdzy, do wymiany też półoś ale to już musiałbym chyba zrobić samy by do Ciebie dojechać

foty:





Przegląd do kwietnia, oc do końca lutego, interested??
  
 
Nie, dziękuję... Auto na któym nie da się zarobić
  
 
To napisz jakiś aut szukasz na których możesz zarobić, bo teraz każdy napisze że ma jakiegoś szrota a ty mu że NIE.
  
 
Ale to co? Zły jestem tak bardzo że nie wykazuje zainteresowania? Owszem wykazuje ale z szacunku do ludzi nie napiszę 500 zł i wolę odmówić. A propozycje proszę wysyłać na priv bo potem są komentarze.
  
 
Kolega chce przytulić fure naczęści.. Ostatnio kuple kupili jette z motorem dohc za 1500 rozebrali sprzedali i wyszli na tym na ZERO hehe ale walczyli ostro
  
 
Jette to sie za 100zl kupuje a nie za 1500
  
 
hehe tak, jesli chodzi o 1.8 16v to poprosze 4 szt za te 100 zl
  
 
nie wiem czy 1.8 cz 10.0 ...wiem po ile kumpel kupuje takie auta...wyciaga z nich rozrusznik i cos tam ..a reszta idzie do kontenera.
  
 
no to warto by bylo zwrocic uwage ze jetta dohc to nie to samo co jetta 1,6 czy tam 1,8 bo tego jest zasyp na zlomach
  
 
Ja również poszukuje auto skupu. Słyszałam, że https://cargryf.pl/ jest polecanym skupem w Szczecinie. Dobrze wyceniają samochód i płacą normalnie. Chciałabym sprzedać samochód i znaleźć nowy, lepszy model.
  
 
Źle słyszałaś, marnie płacą
  
 
Hmmm może jeśli ktoś jest z okolic Radom, to zachęcam do dowiedzenia auto skupu u Nikosia > https://skupaut24.radom.pl/ oferują dobre ceny jednym słowem opłaca się.