V RAJD KANCIAKA - Zdjęcia !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Otrzymaliśmy zaproszenie na "V Rajd Kanciaka", oczywiscie polonezy również są mile widziane - myślę że moglibyśmy wówczas też zaplanować nasz 3miejskie spotkanie regionalne

Tak wygląda program :

NOCLEG:

- domek high standard - 6 osob + prysznic, dwa pokoje - 120 zl/doba.
- domek standard - 4 osoby bez wc - 60 zl/doba.
- namiot - 3 zl za namiot, kazda osoba 6 zlotych.

WYZYWIENIE:

- sniadanie, obiad (2 dania), kolacja - 28 zl na dobe za osobe.
- sam obiad (2 dania) - 14 zl na dobe za osobe

WYZYWIENIE EXTRA:

- beczka piwa cisnieniowego + kij - 200 zl/sztuka.
- kociolki dla 20 osob nad ognisko (z kaszebskim zarelkiem) - 150-200 zeta.

RAJD:

- wpisowe wstepnie 50 zeta, (dazymy do obnizenia kosztow).
- koszulki rajdowe (standardowo jedna koszulka w podanym wczesniej rozmiarze na zaloge).
- pucharki, lub pamiatkowa metalowa plakieta na drewnie
- dyplomy i drobne upominki.
- jak sie uda, to plastikowa tablica startowa,

JAZDA:

- 128 km trasa, dojazd na start jakies 25-30 km od osrodka. Meta to tajemnica KajTan'a na mecie jest gorzalka
- zadania po trasie - troche ich jest. Jedne dziwne, inne proste, inne na ciezkie myslenie.
- proby sprawnosciowe - nie na moc, a na dokladnosc i szatanskie proby
- testy ... czytajcie, czytajcie, ogladajcie, zapamietujcie. Dosc wredne pytania Najciemniej pod latarnia.
- Na probach okna zamkniete, pasy zapiete, zapalone swiatla.
- Kierowca zgloszony do rajdu na probach JEST KIEROWCA, po trasie jak Wam wygodniej. Byle Was wtedy lotni nie zlapali, bo ida punkty karne.
- Jazda zgodnie z przepisami.

JAK TO BEDZIE:

Na starcie sprawdzam, czy jest sprawna gasnica, trojkat, wazne badanie techniczne, i oplacone OC. Bez tego nie jedziecie w rajdzie.

STROJE z epoki danego pojazdu - (jest specjalna niezalezna komisja), - bedze smiesznie, bo caly rajd, do ogloszenia wynikow jest OBOWIAZEK prezentowania strojow - oczywiscie bedzie konkurs elegancji )

Jak zawsze, czas przejazdu scisle wyznaczony i kazdy ma taki sam. Srednia jazdy to 30 kph, wiec uklon w strone klasykow, kierowcow turystycznych - to jest rajd widokowy, a nie na przelot przez las! A jak mi ktos bedzie za wczesnie, to punkty karne. Wiec zwiedzac kazdy musi. Stacja benzynowa po drodze bedzie na 100% jedna i duza, wiec nie musicie sie bac - i maja gaz.

Jesli zlapie Was Policja, za predkosc, za zle parkowanie, za brak OC - MUSICIE to zglosic - wtedy Was wyklucza z rajdu, ale bedzie fair wobec innych.

Wyniki beda tak szybko, jak da sie wklepac wyniki prob do kompika.

ZABAWA:

200 metrow od campingu jest dyskoteka SIWY DYM (podobno w tym roku nazwa ulegla zmianie), kosciol ze swietnym proboszczem, Pub Bukowy - na terenie campingu, wypozyczalnia sprzetu tonacego (spoko, jakos to sie tyle lat na wodzie unosi), miejsce na duzy grill pod dachem, lasy, i gdzies niedaleko poligon wosjkowy (dawno nie bylem, z 10 lat bedzie). Moglaby byc proba Camel Trophy

W Przywidzu jest stacja benzynowa czynna w sobote do ktorejs godziny (sprawdze to). W niedziele na 100% nie czynna (sprawdzone, jak mi paliwa zabraklo wlasnie tam ;(( ).

ZGLOSZENIA:

Prosze o zgloszenia na priva KajTan@poczta.onet.pl z dopiskiem ZLOT.
Podac: kto i ile osob,
kiedy przyjazd,
jaki nocleg,
czy wyzywienie (kiedy i jakie),
gablota, rocznik, silnik, pojemnosc i szacowana moc fabryczna
ewentualnie opis, zapytania, dodatkowe prosby

np. Florek Zielinski + 3 osoby (Ziuta Tramwajara, Edek z pokladu Kredek,
Zyzio Szpiegul),
sobota rano do Przywidza
namiot, obiad i kolacja sobota, niedziela sniadanie,
Zenolop Caro, 1994, benzyna+gaz, 1400cc, 104 HP.

Ziutek bedzie sie bawil, Zuza pusci muze, a Edek pojdzie wymienic butelki.
Nie budzic z rana na kacu )

pozdro
KajTan
Polski Fiat 125p 1968 1300cc
www.fiacik.prv.pl


  
 
Najgorzej z kasą ale zapowiada się ciekawie
Jaki ubiór mam zastosować do rocznika `96
  
 
Chyba wciaz pamietasz rok 1996???

Muzyka chodnikowa, jeansy piramidy lub bermudy )
Ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraznia..

Komisja bedzie bezstronna i wszechstronna.
  
 
Hym.... jedziemy
  
 
Nie wiem...
Czekamy na resztę,trochę mnie korci żeby jechać
  
 
No Panie i Panowie z 3miasta - myślę że nie ma co sie zastanawiać, trzeba jechać

jeżeli nie na sam rajd to chociaż do Przywidza popatrzeć nawet na 1 dzień bez noclegów - osobiście bedę starał się przynajmniej zabawic tam na sob-niedz. tym bardziej że znamy juz przynajmniej 2-óch uczestników rajdu - Kajetana (b-niebieski fiat) i pewnie też bedzie Korek.
  
 
Cytat:
2003-08-30 15:18:28, KajTan pisze:
Chyba wciaz pamietasz rok 1996???

Muzyka chodnikowa, jeansy piramidy lub bermudy )
Ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraznia..



W 1996 to nadyskotekach leciało coco jumbo a piramidy i bermudy to dużo wcześniej były modne
  
 
Cytat:
W 1996 to nadyskotekach leciało coco jumbo a piramidy i bermudy to dużo wcześniej były modne



Ale jesli ktos byl zacofany o te kilka lat )
  
 
Cytat:
2003-08-30 16:55:21, KajTan pisze:
Ale jesli ktos byl zacofany o te kilka lat )


Niektórzy do dzisiaj
  
 
Ktos z rodziny bedzie na rajdzie. Jeżeli wyrobie bede również. Może uda sie pokazać oba starocie
  
 
Cytat:
2003-08-30 16:49:29, GDA pisze:
No Panie i Panowie z 3miasta - myślę że nie ma co sie zastanawiać, trzeba jechać



Odzew niesamowity
Trzeba będzie zrobić wstępną selekcję bo za dużo chetnych
  
 
Nie ma sie co dziwic, poki ktos raz nie pojedzie, to nie wie, jak to jest.

Ale spokojnie, stali bywalcy dokaldnie wiedza, czego oczekiwac po takiem rajdzie. I liczymy, ze takich ludzi bedzie wiecej...

Tylko prosze o wczesniejsze zgloszenie, bo moze sie okazac, ze zabraknie numeroow - co sie dopiero zdarzylo raz
  
 
heh, mniej zalog to wieksze szanse na zwyciestwo (chociaz z Rafim i Daxem i tak bedzie trudno wygrac I mam nadzieje, ze w tym roku itenener bedzie jakis normalny, bez odwroconych obrazkow i domyslania sie, czy to cos na mapce to krzyz, kosciol czy kapliczka A tak serio- zabawa jest swietna i tak jak pisze KajTan, jezeli ktos raz sproboje, to pozniej nie trzeba go namawiac na kolejny przyjazd
  
 
Mnie tam namawiac nie trzeba. Bede "dojezdzajacy"..., ale bede.

Pozdrowka
Adamus
  
 
Jak dla mnie to troszke daleko. Gdyby bylo blizej, to chetnie bym sie przejechal. Co prawda to nie do konca moja dyscyplina, ale przygoda napewno niesamowita.
  
 
Ja sie pewnie pojawie, ale mam problem z ubraniami jak mam sie przebrac jak fiata robie na 2003/2004 ???
  
 
Cytat:
2003-09-01 09:20:30, adamus pisze:
Mnie tam namawiac nie trzeba. Bede "dojezdzajacy"..., ale bede.


No to trzeba sie umówic jakos, ja też raczej pojawie sie w sobote w Przywidzu - takiej okazji nie można przegapić

Nomad - nowy model fiata , musisz założyć kosmiczny skafander jak tak wybiegasz w przyszłosc
  
 
Ubior obowiazuje do rocznika auta wpisanego w dowod rejestracyjny.

A ze na wyglad auta... zobaczymy, pozyjemy.
Zreszta czemu nie?
  
 
Jest możliwość zabrania się z kimś?
  
 
ok, brzmi bardzo ciekawie, ale mam jedno pytanie czy ta trasa ma duze dziury??
pytam sie bo nie stac mnie w tej chwili na naprawe miski ani spojlerow itp.

czy domek za 120zl to jest juz od calego domku??

a czy jest tam jakas myjnia