[MKVI] 1.3l Po próbie podłączenia radia nie działa nawiew

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Podczas proby podlaczenia radia w moi escorcie cos sie stalo i przestal dzialac mi nawiew i lewe światło drogowe.Najprawdopodobniej doszlo do jakiegos zwarcia.Gdy przekrecam pokretło od nawiewu wylacza i resetuje sie zegarek.Prosze o jakies wskazowki co to dokladnie moze byc i jak moge naprawic ta usterke. Z góry dzieki

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2010-01-06 15:39:17 ]
[ powód edycji: Przy wpisywaniu MK używamy cyfr rzymskich a nie arabskich! ]
  
 
a nie było ostatnio takiego samego tematu?
  
 
byl ale mi zablokowali
  
 
nadal czekam na odpowiedz...
  
 
Napisałem wcześniej, że miernik+schemat, bo wydaje się, że coś masz namotane z kablami...
  
 
Moze poprzedni wlasciel mial problemy z zasilaniem dmuchawy i wzial prad od radia - rozlaczyles to polaczenie przez przypadek i teraz cisza.
  
 
witam miałem to samo przy podlanczaniu radia gaslo mi lewe (krotkie) okazalo sie ze antena robila zwarcie.
  
 
Cytat:
2010-01-06 15:58:20, Seba pisze:
Moze poprzedni wlasciel mial problemy z zasilaniem dmuchawy i wzial prad od radia - rozlaczyles to polaczenie przez przypadek i teraz cisza.



raczej nie bo kostka byla luzna, nigdzie nie byla podlaczona, do tego wszystkie kable wisialy i wygladaly jakby byly odcinane, kostka wisi na jednym kablu, dzisiaj jeszcze zauwazylem ze nie pali mi sie z tylu lewe swiatlo