Drugie zycie klasycznego 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakoś tak niedawno wyszlo. Człowiek na stare lata glupieje.....



Jak widać dość hojnie obdarzony przez naturę



troszku sie porozbierało.....rozbierało ......wycinało.....wycinało


Obecnie czeka na jutrzejsza wizyte u piaskarza. buda odelzona bardziej niz bym przypuszczał niestety;/


  
 
Ja chce być pierwszy!
Widać było poruszenie w temacie częsci kupowanych rpzez Ciebie ale kurde nie podejrzewałem,że tak mocno przywiązałeś się do maluszków.Jak widać jest w Tobie "trochę" człowieczeństwa.

Wklejaj fotki na bieżąco,zapowiada siędobrze odrestaurowany maluch bęz oszczędności na kasie
  
 
Jak widziałem twój nick na aukcjach przy zakupie czesci to myślałem że czerwonego znowu robisz a tu takie coś Działaj działaj i dużo fotek wklejaj. Garaż na busie masz ?
  
 
Miałem nie robić relacji z racji tego że wklejane fotki "szczere" sa pozniej powodem pierdolenia farmazonów, wytykania i wymandrzanie że kto by tego nie zrobił lepiej. Z drugiej strony gdyby nie FF pewnie pomaranczowy nigdy nie byłby swapem i pewnie bym go nie mial a tak jest i cieszy moje oko

Zatem wiedzac jak sam lubie oglądać fotorelacje postanowiłem podzielić się z tymi co tez lubią oglądać. Mam nadzieje, że wyjdzie wszystko należycie.


No bus obecnie robi za garaz, transport i graciarnie, w zależności co sie dzieje. Wczoraj jeszcze było tak





[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2010-01-13 22:22:15 ]
  
 
Ja tam wklejam foty nawet jak jade sprayem po golym metalu Tez myslalem ze swapa upiekszasz, dobry projekt
  
 
powodzenia w pracach!

Który to rocznik??
  
 
75, wersja bez podlogi w zamian z wycieraczka tylnej szyby
  
 
Fajny rocznik, garaż mobilny też mi się podoba...
Chyba też sobie zakupie maluszka, na starość zaczyna brać mnie na sentymenty, jak by nie było to był mój pierwszy samochód.
  
 
Jakbyś potrzebował to mam do pogonienia klamki z klasyka, takie małe klameczki do uchylnych szyb - trójkątów ( również z klasyka ) i chromowane ramiona wycieraczek...
  
 
Czyli poszedłeś w klasyka? Swapa na 1.1/1.2 nie montujesz na razie?
  
 
ruina.
  
 
Nie to co balbina





[ wiadomość edytowana przez: el_comendanto dnia 2010-01-14 13:14:00 ]
  
 
balbina to nigdy nie bylo i nie bedzie.
  
 
nawet ja Pecik da progi z ryfla i kołpaki z matiza??
  
 
Cytat:
2010-01-14 13:33:46, stasiu pisze:
balbina to nigdy nie bylo i nie bedzie.



co racja to racja

W sumie kolor sie prawie zgadza wiec moze warto zawalczyc Pecik co???


[ wiadomość edytowana przez: el_comendanto dnia 2010-01-14 13:49:29 ]
  
 
nawet


nawet jakby dal nalepke pitbull'a na szybe i wydech od garbusa pod progiem
  
 
1 Z tajli mam poki co wsio prócz przedniego znaka.

2 ze ruina - sie wie, bym chcial balbine od handlarza spod pierzynki to bym sobie kupil z allegro jaka bym chciał. a nawet 10.

3 swap oczywiscie power up

4 wlasnie wrociłem z piaskowania, nawet widzialem Kopacza 2 malce na placu

5 zdejcia juz sa wrzuce wieczorem.


[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2010-01-14 14:12:53 ]
  
 
Dasz rade, wklejaj fotki z prac jak naczesciej bo bardzo lubie sledzic takie tematy. I robisz włocha czy orginał??
  
 
oba w oryginale

fotki beda bo sam lubie czytac wiec niebede uj. mam kilka fajnych z dzis, ale to jak wroce do domu
  
 
wolalbym wydac 8 razy tyle niz ten kosztowal a kupic iglice, niz rzezbic w gownie.