[MKVI] 1.4 nie odpala. Pompa działa, świece i przewody ok

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, przejrzałem wszystkie wątki na ten temat, nawet znalazłem taki co sie dni awari zgadały a mianowicie, ess w sobote normalnie jeździł a w niedziele rano nie dopalił juz ani na benzynie ani na gazie... akumulator naładowałem, świece dają iskre, pompa działa słychac i czuc wahe, Swiece i przewody wymienione w wakacje ale je wyczysciłem jeszcze. zawory sie ruszają jak otworzyłem koreczek, wszytko niby pieknie łądnie a odpalic nie chce, sprawdziłem bezpieczniki tez ok. nawet ogrzałem mikser od gazu zeby na gazie odpalic ale tez nic, nawet nie próbuje załapac... macie jakis pomysł co jeszcze sprawdzic?:> ewentualnie szukam jakiegos miłego kierowcy co by mnie na warsztat z holował (gdańsk/oliwa)

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2010-01-25 19:52:40 ]
[ powód edycji: uściślenie tematu ]
  
 
czujnik polozenia walu
  
 
Mi tez nie chcial odpalic. Krecilem tak dlugo az wzial, oczywiscie z krotkimi przerwami zeby aku na chwilke podlaczyc
  
 
no ja juz od 2 dni krece i latam jak ten palant z akumulatorem pod górke po mam taką zajbiaszczą i choałem go "na pych" z tej górki odpalic ale tez nie chciał... a gdzie ten czujnik znajde?:> jak go odłacze to powinin odpalic?:> jeszcze pomyslaem(tak mi ojciec podpoiwedział) ze zdejme patelnie z filtrem i tam do tego czegos troszkie wachy wleje i spróbuje zakrecic
  
 
w 1.6 1.8 znajduje sie on nad rozrusznikiem by sie do niego dostac musisz go odkrecic, po odlaczeniu czujnika wlasnie nie odpali a gdzie w 1.4 to nie wiem poszukaj na forum jest napewno

hmm jesli napisales ze na pych tez nie zapalil to wina nie lezy w czujniku ale nie wiem to musi sie ktos madrzejszy wypowiedziec
mi jak strzelil poprostu moglem krecic do us... smierci i nie zapalil a na pych odrazu

sprobuj jeszcze podgrzac i osuszyc suszarka skrzynke bezpiecznikow moze to ona zakonczyla zywotu i w niej tkwi problem



  
 
ooooodpalił aleluja!!! zrobiłem tak jak pisałem. zdejłem patelnie z filtrem i wlałem wachy do tego wtrysku czy cosi krecił kręcił krecił i odpalił