Uszczelka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Byłem dzisiaj na przeglądzie bezpłatnym zorganizowanym przez firme "RABA II"
w moim mieście .Panowie powiedzieli że naprawde nie ma sie do czego doj...
(2.0 CD 1996) co do stanu techn.(oni tez robią przeglądy ) ale zauważyli
lekkie roszenie spod głowicy (uszczelka) i podnieśli to do rangi tragedii
tzn. ,że samochód traci na mocy ,więcej pali i jak tego od razu nie zrobie
(u nich) to koszty będą dużo większe.Chciałem się dowiedzieć czy to faktycznie
tragedia i czy ktoś z was miał juz podobny problem.
Mellow M )
  
 
na tym polegaja bezplatne przeglady, zeby pozniej byly platne naprawy!!!
  
 
Uszczelka pod głowicą??? Ja za naprawę silnika po jej rozwaleniu zapłaciłem 800 zł prywatnie (planowanie głowicy, wymiana oleju,nowa uszczelka i.t.d.). W serwisie wychodzi około 1500 zł. Reperuj to szybko a zapłacisz tylko za samą wymianę uszczelki a nie za wszystkie te pierdoły. Jest tak jak z zębem: boli, nie boli, potem boli i długi czas nie... A do dentysty i tak będziesz musiał wcześniej czy później iść...
  
 
Ja też mam uszczelkę do wymiany! Czy ktoś zna orientacyjny koszt samej uszczelki i koszt jej wymiany???
  
 
100-krotne dzięki prosze też o opinie innych i czy robiąc jeszcze 6000Km popełnie grzech smiertelny do wymiany oleju i wszystkich innych płynów
  
 
Są dwa uda: albo się uda albo nie uda... Ja, nauczony kosztownym doświadczeniem, z pewnością bym nie ryzykował.
  
 
Cena uszczelki w sklepie w okolicach 200 zł,uszczelka GM od OPLA 78 zł i są jeszcze jakieś tam nieco tańsze.Wybór należy od ciebie ja założyłem GM.
Adamazuk@poczta.onet.pl
 
 
Panowie! Ostatnio umyłem silniczek co by przekonać się, iż moja uszczelka pod głowicą jest naprawdę do wymiany. Co się okazało???
Uszczelka pod głowicą jest ok. Za to poszła uszczeleczka pokrywy zaworów. Jakie to szczęście .... "... że biedronka jest tak blisko" ) Tylko 10 PLN mnie ta wymiana kosztowała!
Jestem szczęśliwy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyobraźcie sobie jaki koszt byłby wymiany uszczelki pod głowicą - materiały + robocizna!
Aż chce się jechać na zlot