[MKVI] Kabel w lampie odpowiadający za światło cofania

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.

Mam pytanie, potrzebuje wpiąć się w kabel w lampie odpowiadający za światło cofania. Który to kabel i w którym miejscu najlepiej się wpiąć?

Pozdrawiam Artsen

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2010-02-03 11:47:24 ]
[ powód edycji: temat... ]
  
 
Przy czujniku cofania przy skrzyni, w skrzynce bezpieczników, w lewym progu w wiązce, pod żaróweczką w leflektorze, no limits.
  
 
Kolego a w wiązce w mk6 który kabelek jest od cofania? Niebieski?
Nie znam sie zbytnio na skrzynce bezpieczników, a poza tym pasowało by przy lampie bo mam tam z tyłu centralkę od czujników.
  
 
Cytat:
2010-02-03 11:29:57, artsen pisze:
Kolego a w wiązce w mk6 który kabelek jest od cofania? Niebieski? Nie znam sie zbytnio na skrzynce bezpieczników, a poza tym pasowało by przy lampie bo mam tam z tyłu centralkę od czujników.



zobacz w jakim kolorze dochodzi kabel do żarówki (chyba najprościej)

tu masz schemat jak byś potrzebował
LINK


[ wiadomość edytowana przez: DANIELKARI dnia 2010-02-03 12:14:31 ]
  
 

Witam,
czy miałbyś podobny schemat elektryki dla MKVII??
z góry wielkie dzięki za info


Cytat:
2010-02-03 11:47:30, DANIELKARI pisze:
zobacz w jakim kolorze dochodzi kabel do żarówki (chyba najprościej) tu masz schemat jak byś potrzebował LINK [ wiadomość edytowana przez: DANIELKARI dnia 2010-02-03 12:14:31 ]

  
 
Cytat:
2010-02-03 13:45:31, trifoglio pisze:
Witam, czy miałbyś podobny schemat elektryki dla MKVII?? z góry wielkie dzięki za info



jak się nie mylę to jedno i to samo, jak co to mnie poprawcie
  
 
jezy a co to za problem wlaczyc wsteczny i ic do bagazniuka sciagnac plastik i zobaczyc ktora swieci, ewentualnie wziasc miernik albo zarowke z 2 kabelkami jeden do masy a drugi do wtyczki, minuta roboty
 
 
Dzięki koledzy. Poradziłem sobie ze schematem.

Do zamknięcia.