[MKVII] 1995 1,8 wymiana skrzynki bezpieczników

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Od jakiegoś czasu szukam skrzynki bezpieczników o numerze 95AG14A073EB. Jak do tej pory skrzynki o takim numerze nie znalazłem. Znalazłem natomiast skrzynki o numerze 96AG14A073EB. I tu pojawia się pytanie: czy taka skrzynka będzie pasowała? 95 i 96 to pewnie rok produkcji, ale czy przez ten czas nic się nie zmieniło?

[ wiadomość edytowana przez: slawcek dnia 2010-03-01 14:32:15 ]
[ powód edycji: Dostosowanie tamatu do regulaminu działu ]
  
 
Jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz
  
 
A dlaczego nie chcesz zregenerować obecnej ?
  
 
wg moich obserwacji nr skrzynki świadczy w dużej mierze o jej wyposażeniu. Jeśli ilość pinów się zgadza, to skrzynka powinna pasować po przełożeniu wyposażenia (przekaźniki, bezpieczniki, zwory, diody).
Ja bym się pokusił o przelutowanie starej. Zawsze to pewniejsze rozwiązanie i już na długie lata.

[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2010-02-10 10:20:25 ]
  
 
Cytat:
2010-02-10 10:19:23, surec pisze:
wg moich obserwacji nr skrzynki świadczy w dużej mierze o jej wyposażeniu. Jeśli ilość pinów się zgadza, to skrzynka powinna pasować po przełożeniu wyposażenia (przekaźniki, bezpieczniki, zwory, diody). Ja bym się pokusił o przelutowanie starej. Zawsze to pewniejsze rozwiązanie i już na długie lata. [ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2010-02-10 10:20:25 ]



I tu masz rację ja mam ten sam silnik 95' i zakupiłem z 1.6 16v przełożyłem tylko te co były mi potrzebne np. od podgrzewania foteli bądź szyby i pasowała do tego dałem jeszcze zabezpieczenie ;D przed skrzynką mam jeden dodatkowy bezpiecznik póki co od pół roku nic się nie stało wszystko pięknie działa