[knowog] I ja sie pochwale :) , ma ktos zaginarke rantów ?? - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poki co narazie musze ostroznie latac. Cala kasa poszla na felgi i na oponki juz nie bardzo mam. Znalazlem zaklad w warszawie gdzie za 150pln zaginaja oba ranty.

A tak wyglada fordzinka na nowych kapciach:









Nie wiem czy dobrze dodalem foty robie to po raz pierwszy.


POPRAWIONE ZDJĘCIA

[ wiadomość edytowana przez: djtados dnia 2010-04-06 22:14:09 ]
  
 
Felga zajebiaszcza i o tym nie trzeba nawet pisać. Szkoda tylko że nie 2x9" Ale i tak jest dobrze. Ranty sam zagnij wystarczy !
  
 
Dzieki. W sumie szkoda. Zaczynam zalowac ze nie 8j z przodu ale i tak mysle ze robi wrazke.
  
 
no laadne kołka... oby tak dalej


[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2010-04-06 23:33:57 ]
  
 
Cytat:
nie widze fotek



ja też...
  
 






EDIT No i wyprzedził mnie Tadek

[ wiadomość edytowana przez: Luksas dnia 2010-04-06 22:16:18 ]
  
 
Cytat:
2010-04-06 22:15:27, Luksas pisze:
EDIT No i wyprzedził mnie Tadek [ wiadomość edytowana przez: Luksas dnia 2010-04-06 22:16:18 ]


Bo jem szybki jak rs
  
 
bardzo fajnie wyglada na tym kole
jak nie masz zaginarki to uzyj poprostu kawałka ruły miedzy opona a błotnikiem potem tylko zakonserwujesz tam gdzie Ci sie od środka nadkola lakier porysował i z głowy n ayou tub masz duzo filmików jak tak zaginaja ranty
  
 
Felgi zajebiste ale watpie ze 9J et25 sie schowie przy samym zagieciu rantów chyba bedzie trzeba ingerowac w blache troche bardziej ja mam 7,5J et20 i samo sciecie rantów nic nie dało musiałem lekko poszerzac, najgorsze miejsce to chyba na łączeniu zdezraka z nadkolem zreszta u mnie w mk5 tak musialem kombinowac bo reszta ok