świetlne logo klubu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
http://moto.allegro.pl/item904312793_tablica_podswietlana_imienna_do_osobowki.html

Myślałem żeby wykonać takie cosik z logiem fefk i nickiem na tylną szybę do mojego kombiaka tylko bez tych wsiowych przyssawek
Fajnie byłoby wykonać coś takiego i podpiąć np pod stop albo światła cofania aalbo przeciwmgieelne (wtedy od razu mamy wyłącznik) bo raczej pod normalne światła to się psiarnia czepiać będzie. Może ktoś chętny. Można różne kształty i formy zamówić więc nada się też do hb i innych nadwozi no i jakoś tak wykombinować żeby widoczności nie ograniczało :] houk
  
 
Cytat:
2010-02-12 11:38:00, krzy_ho pisze:
http://moto.allegro.pl/item904312793_tablica_podswietlana_imienna_do_osobowki.html i podpiąć np pod stop albo światła cofania aalbo przeciwmgieelne (wtedy od razu mamy wyłącznik) bo raczej pod normalne światła to się psiarnia czepiać będzie.



kolego,jak chcesz stracić dowód to powodzenia życze.
  
 
bez przesady nie z takimi wynalazkami jeżdżą po polskich drogach i nic się nie dzieje.
  
 
Jakby zrobić podświetlanie na czerwono i np spiąć to ze światłami STOP'u to może i nikt by się nie czepiał. W końcu mało to taksiarzy czy kierowców ciężarówek jeździ z choinkami za szybą ?
  
 
i ktoś jedzie z tyłu, i zamiast reagować na światło stopu to zastanawia się co to za cholerstwo wyskoczyło w tylnej szybie tego samochodu z przodu i dopiero po chwili dociera do niego, że jednocześnie delikwent ostro hamuje i nieszczęście gotowe :]
  
 
a mnie sie podoba patent... moze nie koniecznie do samochodu ale pisalbym sie na cos takiego...
  
 
Cytat:
2010-02-12 12:28:36, Pre100n pisze:
Jakby zrobić podświetlanie na czerwono i np spiąć to ze światłami STOP'u to może i nikt by się nie czepiał.



Zawsze można zamiast loga i nicku można skrobnąć nie zobowiązujący napis "POLICE"
  
 
... albo "DZIĘKI KOLO" i włączać zamiast migania awaryjnymi
  
 
Cytat:
2010-02-12 14:12:50, lukas_s pisze:
Zawsze można zamiast loga i nicku można skrobnąć nie zobowiązujący napis "POLICE"



Można Skrobnąć POLICJA proszę zjechać na Prawo
i jeszcze Niebieskiego Koguta walnąć na Dach

[ wiadomość edytowana przez: DriF dnia 2010-02-12 18:43:55 ]
  
 
teraz tak sobie wymyśliłem że można by wykorzystać jako element doświetlenia wnętrza np wywalić seryjne lampki w podsufitce i podpiąć to pod ich zasilanie a zamocować na 4 magnesy do dachu przez otwory w podsufitce nawet dużo roboty by z tym nie było albo w szyberdach jakoś wkomponować jak ktoś ma.


[ wiadomość edytowana przez: krzy_ho dnia 2010-02-13 00:02:08 ]
  
 
Cytat:
2010-02-13 00:00:57, krzy_ho pisze:
teraz tak sobie wymyśliłem że można by wykorzystać jako element doświetlenia wnętrza np wywalić seryjne lampki w podsufitce i podpiąć to pod ich zasilanie a zamocować na 4 magnesy do dachu przez otwory w podsufitce nawet dużo roboty by z tym nie było albo w szyberdach jakoś wkomponować jak ktoś ma. [ wiadomość edytowana przez: krzy_ho dnia 2010-02-13 00:02:08 ]



No wenę to ty masz
  
 
I jak zdecydował się ktoś na ten bajer?