[MKV] podświetlenie zegara

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
na jakiej zasadzie działa podświetlenie zegara?? przy włączonych światłach jest podłączone bo u mnie nie zawsze jest nie wiem dlaczego ;/ jest tam jakaś wtyczka która łączy go z instalacją lub coś innego co może powodować takie zachowanie że podczas jazdy nieraz się włącza nieraz gaśnie ale tylko podświetlenie

[ wiadomość edytowana przez: patrick90 dnia 2010-02-15 21:07:50 ]
  
 
u mnie w kuchni nie jest podswietlany ale budzik mapodswietlenie idzie tam do niego kabelek.
  
 
Zegarek jest na wtyczce, ale tez moze cos nie stykac w samym zegarku. U mnie przez miesiac nie swiecil i nagle zaczol swiecic.
  
 
wymień żarówkę i będzie git ...
  
 
a powie ktoś w jaki sposób wyjać ten zegarek i wymienić żarówkę?
  
 
Zdejmuje sie go razem z calom deska. Poszukaj w poradach jest fotorelacja.
  
 
Cytat:
2010-02-15 21:30:58, artiko pisze:
Zdejmuje sie go razem z calom deska. Poszukaj w poradach jest fotorelacja.



Tak i trzeba jeszcze tylną klapę odkręcić... podwać go delikatnie śrubokrętem i sam wyjdzie
  
 
Cytat:
2010-02-15 21:30:58, artiko pisze:
Zdejmuje sie go razem z calom deska. Poszukaj w poradach jest fotorelacja.



panie artiko pan jeses z poludnia no ale nie "calom" tylko z całą.
  
 
Szydzicie z chłopaka a nikt linka nie podał nawet do topicu z opisem operacji regeneracji zegarów. I jak mozna radzić wymiane jednej zarowki skoro wszystko przygasa?
  
 
czy chodzi o zegary (licznik itp) czy o zegarek
  
 
patrick90 - proponuję popatrzeć na allegro jak wygląda zegarek, nawet często widać żarówkę, a czasami nawet wtyczkę.
Można też pójść na całość i sprawdzić w swoim, bo chyba to nie problem wziąć śrubokręt, podważyć zegarek (czasami nawet palcami da radę) i go wyjąć. To nic trudnego, wystarczy tylko trochę chęci...
Dla mnie zawsze szybciej i łatwiej takie banalne sprawy zrobić od razu w aucie, niż pisać posta, czekać na odpowiedź...ale jak chcesz.

I nie piszcie proszę o fotorelacjach, bo niedługo nawet do wlania paliwa potrzebna będzie...
A jeśli chodzi o przygasanie zegarów, to napisz co przygasa i kiedy dokładnie...i czy tylko zegary, czy całe podświetlenie...
  
 
przygasa tylko zegar a kiedy to nie wiem raz świeci jak jadę a raz nie
  
 
a próbowałeś jak przygaśnie-to docisnąc go, poruszać?
Albo wtyczka, albo żarówka, albo oprawka żarówki.