[MKVII] tuba+wzmacniacz=jaki wybrac

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam zamiar kupić do mojego essiego (kombi) tube i wzmachol, tylko nie wiem jakiej firmy itd. Często na allegro zdarza się że wypisują błędne dane o mocy głosnika, a mi chodzi o to żeby miała jakiś bass i nie "pierdziała" jak stara wydmuchana tuba, wiec mam do was prośbe podajcie swoje propozycje, cena jaka mnie interesuje to w granicach do 400 zł za cały zestaw, skusze się nawet na tube z wbudowanym wzmacniaczem, proszę o rozsądne odpowiedzi, z góry dziekuje za pomoc, pozdrawiam
  
 
poszukaj w wyszukiwarce - tam są takie tematy , pełno ich tam .
a najlepiej z takimi pytaniami na www.elektroda.pl
  
 
ja mam u siebie w HB tube blaupunkt Gtb MK 1200 i do tego wzmacniacz blaupunkt gta 260. Caly zestaw kosztowal mnie 300 zl i gra calkiem przyzwoicie...
  
 
tylko 300 zł :O Ale nówka czy uzywana??? I w sklepie czy allegro???
  
 
Witam ja tobie polecam
potworek

i


Wzmacniacz
  
 
Cytat:
2010-02-19 11:25:00, piter9020 pisze:
tylko 300 zł :O Ale nówka czy uzywana??? I w sklepie czy allegro???



Wszystko na allegro sprzet nowy... za taka kase udalo mi sie wylicytowac oczywiscie doszly dodatkowe koszty takie jak przesylka i okablowanie.
  
 
Nie Tuba a skrzynia !
  
 
tuba to z pasta do zebow
  
 
A ja dzis zalozylem to.... cena chyba zadna ale efekt?? Moze nie masuje elegancko ale nie da sie jechac normalnie bo sa krzywe odczucia i nie czuje sie auta, taka vibra idzie po fotelu ze szok.Ja jestem bardzo zadowolony jak na pierwszy sprzet tego typu. O to link do aukcji jaką wygralem http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=902781227[addsig]
  
 
hmm no cena Ci powiem że niska, chociaż nie zaryzykowałbym bo te marki mnie jakos nie przkonują są mało znane, no to koledzy jaką skrzynie polecacie jak tak sie uparliście???
  
 
Czy mac audio i pyle to malo znane?? Zerknij przyjacielu na allegrosza. Ja chetnie bym pomogl ale w tej dziedzinie sportu jestem slaby bo dopiero zaczynam ten temat.
  
 
no niestety, ale ta tuba nie ma dobrej renomy, nie oszukujmy się bo taka jest prawda
  
 
Ta skrzynia jest całkiem nieźle oceniana:
Skrzynia

do tego tylko wzmak jakiś kupić.
  
 
skrzynia może i fajna tylko ani słowa o głośniku i opis że wzmak min 1000w jeżeli dasz taki wzmak który ma połowę tej wartości w rms,ach to rozerwie tą skrzynię razem z tandetnym głośnikiem
  
 
Tuba to nie gra a wali a skrzynia jest odpowiednio zestrojona co daje dużo lepszą jakość basu. Jeżeli nie chcemy zbyt dużo wydać możemy kupić głośnik a skrzynie zrobić samemu lub zlecić ją komuś nie są to jakieś wielkie koszta a skrzynia będzie idealnie zbudowana pod parametry głośnika co daje bardzo fajny efekt.
  
 
racja, tylko że w okolicy nie mam żadnego takiego znawcy a sam też się w to nie bawie, wiec wole już cały zestaw kupić bez majsterkowania :/
  
 
chyba jeszcze sie troszke wstrzymam z zakupem i poczekam aż zbiore wiecej kasy i kupie coś porządnego
  
 
Jak cos to mam tube macaudio mx30 na zbyciu - nie pasuje mi do cabrio i musze cos innego kupic
  
 
Zacznijmy od tego:
Co to jest tuba

Jeśli chodzi o skrzynie basowe to ja mam to:
Peiying

I jestem z niego bardzo, bardzo zadowolony I koledze polecam.

[ wiadomość edytowana przez: krojek dnia 2010-02-21 15:20:54 ]
  
 
A nie lepiej zainwestować w porządną skrzynie i dobry wzmak??
Skrzynia to skrzynia a tuba (cytuję jednego z kolegów) "Nadaje się do golfa2 zeby na polu stonkę straszyć"