[MKVII] RS pytanie o amortyzatory tył

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich, niestety wyszukiwarka nie pomogła więc zwracam się do Was.
Mam RS-a MKVII czy amortyzatory przeznaczone do innego MKVII 3d będą pasowały do Rs-a ??? Czy trzeba szukać konkretnie do tego modelu ??? Chodzi mi przedewszystkim o dwie rzeczy, o mocowania i i siłe tłumienia. Dodam, że NIE jest to napęd na cztery.
Z góry dzięki za pomoc.
  
 
Amortyzatory RS sa inne jesli chodzi o charakterystyke pracy ,ale jesli chodzi o montarz - sa takie same.
  
 
Cytat:
2010-02-26 17:49:46, Seba pisze:
Amortyzatory RS sa inne jesli chodzi o charakterystyke pracy ,ale jesli chodzi o montarz - sa takie same.



Jeśli chodzi to charaktrystykę to widac to zwłaszcza w cenie np. sachs. No w sumie innych niż sachs nie znalazłem.
  
 
A nie lepiej poszukać jakiś sportowych ? np. FK . Z tego co widziałem to na allegro w zestaw razem ze springami kosztuje nie całe 900 zł. A pewnie można gdzieś kupić same amorki.
  
 
Cytat:
2010-02-26 18:09:28, Pietrq_TSZ pisze:
A nie lepiej poszukać jakiś sportowych ? np. FK . Z tego co widziałem to na allegro w zestaw razem ze springami kosztuje nie całe 900 zł. A pewnie można gdzieś kupić same amorki.



Sportowe to dobry pomysł, ale zależy mi na nowych, a tu już ceny grubo rosną, jak masz coś ciekawego na oku będę wdzięczny za link.
  
 
Zawieszenie kompletne

Ja myślałem o czymś takim, jeżeli interesują same amorki zawsze można zapytać czy jest możliwość kupna samych bez springów.

Mówisz że chcesz nowe, jednak znalazłem też kompletne zawieszenie weitec'a w atrakcyjnej cenie. Weitec
  
 
Cytat:
2010-02-26 18:06:17, grigor100 pisze:
Jeśli chodzi to charaktrystykę to widac to zwłaszcza w cenie np. sachs. No w sumie innych niż sachs nie znalazłem.



Motocraft sie kupuje - to jest czesc fabryczna i ma zachowane fabryczne parametry. Kupno sportowych amortyzatorow to inna kwestia - poprostu trzeba wiedziec czego sie chce.
  
 
Cytat:
2010-02-26 18:30:59, Pietrq_TSZ pisze:
Zawieszenie kompletne Ja myślałem o czymś takim, jeżeli interesują same amorki zawsze można zapytać czy jest możliwość kupna samych bez springów. Mówisz że chcesz nowe, jednak znalazłem też kompletne zawieszenie weitec'a w atrakcyjnej cenie. Weitec


tego weiteca ktos profesionalne zdemontował upalone wahacze obciete drązki kierownicze, no prawdziwy fachowiec
pozatym jest ono do mk5/6

[ wiadomość edytowana przez: fryszard dnia 2010-02-26 18:50:36 ]
  
 
Cytat:
2010-02-26 18:30:59, Pietrq_TSZ pisze:
Zawieszenie kompletne Ja myślałem o czymś takim, jeżeli interesują same amorki zawsze można zapytać czy jest możliwość kupna samych bez springów. Mówisz że chcesz nowe, jednak znalazłem też kompletne zawieszenie weitec'a w atrakcyjnej cenie. Weitec



Te aukcje dziś już oglądałem
FK wygląda fajnie ale nie wiem czy włożyłbym to do siebie, a ten weitec
  
 
Cytat:
2010-02-26 18:36:14, Seba pisze:
Motocraft sie kupuje - to jest czesc fabryczna i ma zachowane fabryczne parametry. Kupno sportowych amortyzatorow to inna kwestia - poprostu trzeba wiedziec czego sie chce.



Seba a orjentujesz się cenowo w motorcrafcie?
  
 
Jak pytalem do RSa MKVI to byl koszt 500 zl za sztuke mowie o tylnych
  
 
Cytat:
2010-02-26 19:09:17, rene pisze:
Jak pytalem do RSa MKVI to byl koszt 500 zl za sztuke mowie o tylnych



spręzyny Eibacha seryjnie - 25mm to koszt jakieś 600zł, jakby nie patrzec ori zestaw Fordowski to koszt nieco ponad 2500zł za tyle mozna już pomyślec o fajnym zawieszeniu sportowym, np bilstein b6