[RS2000] MKV - wentylator późno się włącza

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Mam pytanie odnośnie wentylatora chłodnicy w rs2000. Czy ten wentylator ma dwa biegi??? Bo zastanawia mnie to, ponieważ załącza się dopiero jak wskazówka podejdzie pod czerwoną kreskę. Kiedy u was załącza się wentylator, dodam,że włącznik termiczny jest nowy.

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2010-02-27 21:57:22 ]
[ powód edycji: uściślenie tematu ]

[ wiadomość edytowana przez: Miro dnia 2010-03-01 12:37:48 ]
[ powód edycji: zmiana prefiksu ]
  
 
wentylator w RSie załacza się dosyć późno z tego co wiem tak jest w RSie,zarówno w jednym jak i w drugim RSie jakie miałem tak było...moze niekoniecznie pod czerwoną kreska ale koło literki N
  
 
tak kolego. wentylator u mnie zalacza sie dokladnie w tym samym momencie. wlasciciel ( Seba ) ktory mial juz kilka rsow mowil, ze to normalne w rsach.

p.s. musisz nim starsznie powoli jezdzic skoro dopuszczasz do wlaczenia wentylatora mi to sie tylko zdarza jak postoje troche w korku.
  
 
mi sie tez zalaczał na czerwonej kresce, chociaż ciezko bylo taka temperature osiagnac, wymienilem czujnik temp płynu chłod. dajacy sygnal na deske i zalacza sie w tej samej temp ale jakies 5-8mm poniżej czerwonego pola.
Więc wymień ten czujnik i bedzie gitarka koszt niewielki.
  
 
Cytat:
2010-02-27 11:16:36, everlast pisze:
mi sie tez zalaczał na czerwonej kresce, chociaż ciezko bylo taka temperature osiagnac, wymienilem czujnik temp płynu chłod. dajacy sygnal na deske i zalacza sie w tej samej temp ale jakies 5-8mm poniżej czerwonego pola. Więc wymień ten czujnik i bedzie gitarka koszt niewielki.



Zegar na desce jest zegarem informacyjnym ot tak mniej wiecej Nie ma sensu sie tym przejmowac skoro sie wlancza - gorzej jak sie nie wlacza wtedy mozemy miec problem W moim obecnym wlacza sie z 1mm przed czerwonym polem
  
 
No dokładnie, tak milimetr przed czerwonym polem. Wolno raczej nie da sie jeździć a załącza się tylko jak w korku stanę.
  
 
to wszytsko jest ok. jak seba napisal to tylko info.