BA3 2107, Ivan

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
marka BA3
model 2107
rok prod. 1989
1 rejestracja 04.1990
silnik 1,5 benzyna
skrzynia 4 biegowa

auto całkowicie seryjne, konserwacja kapie z każdego zakamarka, opony jeszcze mają "włoski", w bagażniku nieużywana zapasówka, komplet narzędzi i jakieś dwie części ?
Narazie chcę zostawić auto w takim stanie w jakim jest, pojeżdżę trochę i zobaczę czy to auto dla mnie. Jak tak, to lista rzeczy do przerobienia jest dłuższa niż druga projektowana nitka metra w stolicy


trzeba będzie zapłacić tą składkę klubową
zdjęcia wkrótce, pozdrawiam wszystkich Ładziarzy
  
 
Gratuluję
  
 
Dołączam się do gratulacji
  
 
foto foto
  
 
Narazie chcę zostawić auto w takim stanie w jakim jest, pojeżdżę trochę i zobaczę czy to auto dla mnie.

Myślę, że już sam fakt zakupu Łady zamiast jakiegoś "europejczyka" świadczy, że jakąś tam orientację na Łady już masz.

Tylko jej nie sprzedawaj ( o ile będzie w dobrym stanie ), bo potem będziesz tego żałować tak samo jak ja i wielu innych.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
W zupełności się zgadzam z emde. Dołączam sie do gratulacji oraz z niecierpliwością czekam na fotki.
  
 
Cytat:
Jak tak, to lista rzeczy do przerobienia jest dłuższa niż druga projektowana nitka metra w stolicy



nie martw sie moja tez wcale nie w lepszym stanie ale neimam zamiaru jej sprzedawać niedługo przeszczep silnika potem progi drzwi jakos sie zrobi i lakierek do zobaczonka na zlocie w następnym niestety łada w takim stanie wizualnym w jakim jest teraz.
ps:Gratuluje zakupu i zapewniam cie ze jak trochę nią pojeździsz nie bedziesz się chciał z nią rozstać


jeszcze jedno dziwne że skrzynia 4 przy silniku 1500

[ wiadomość edytowana przez: Astro2107 dnia 2010-03-03 18:22:43 ]

[ wiadomość edytowana przez: Astro2107 dnia 2010-03-03 18:38:21 ]
  
 
dziękuje za słowa wsparcia

niestety dziś w nocy wracając z pracy rozbiłem moją ładną Lade
na szczęście uszkodzenia nie są duże, przedni zderzak, atrapa, prawy reflektor, maska, prawy błotnik, pod maską tylko aku przestawione, z tego co widać. Najważniejsze (tak mi się wydaje) że żadna z tych rur wystających z auta na których jest przymocowany zderzak nie jest ruszona, poprawcie mnie jeśli się myle ale to są dłużyce, co nie ?
czy po prostu mocowanie zderzaka ?

plus tego jest taki, że jest pretekst żeby zacząć przy autku robić
minus, aktualnie nie mam kasy, więc autko będzie musiało poczekać
  
 
Cytat:
2010-03-07 11:00:05, Crazy_Ivan pisze:
dziękuje za słowa wsparcia niestety dziś w nocy wracając z pracy rozbiłem moją ładną Lade na szczęście uszkodzenia nie są duże, przedni zderzak, atrapa, prawy reflektor, maska, prawy błotnik, pod maską tylko aku przestawione, z tego co widać. Najważniejsze (tak mi się wydaje) że żadna z tych rur wystających z auta na których jest przymocowany zderzak nie jest ruszona, poprawcie mnie jeśli się myle ale to są dłużyce, co nie ? czy po prostu mocowanie zderzaka ? plus tego jest taki, że jest pretekst żeby zacząć przy autku robić minus, aktualnie nie mam kasy, więc autko będzie musiało poczekać



Sam będizesz klepać? Powodzenia w szukaniu tanich gratów.
A jak nie masz warunków to oddaj na złom, zaoszczędzisz sporo kasy i nerwów
  
 
Janisz, jakiś Ty pesymista

może ktoś tak dla odmiany ma coś budującego do powiedzenia ?



[ wiadomość edytowana przez: Crazy_Ivan dnia 2010-03-07 22:16:25 ]
  
 
Jeżeli faktycznie auto przed kolizją było w dobrym stanie i chcesz je mieć nadal to nie patrz sie na nic tylko "zakasaj rękawy" i zrób ją nowo, troche wiary i cierpliwości a efekt będzie napewno super
  
 
ja myśle że dasz rade ja naprawić

Łade trza ratować a nie złomować (jest ich coraz mniej na drogach)
  
 
Cytat:
2010-03-07 22:25:16, ladamaniak pisze:
ja myśle że dasz rade ja naprawić Łade trza ratować a nie złomować (jest ich coraz mniej na drogach)



Bardzo dobrze to ująłeś
  
 
Cytat:
2010-03-07 18:10:00, janisz pisze:
Sam będizesz klepać? Powodzenia w szukaniu tanich gratów. A jak nie masz warunków to oddaj na złom, zaoszczędzisz sporo kasy i nerwów



Ha ha dobre
Janisz, jak coś mówi, to bez ogródek - prosto z mostu.
Niemniej ma rację. Taniej kupić inną Ladę (tzn. w całości) niż się pocić z nerwów przy naprawie.
  
 
Fotki !!!

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
w końcu prezentuję zdjęcia mojej Ładnej:




po kraksie jest trochę mniej Ładna:




Fotki marnej jakości, bo z komórki i robione na szybko.
Auto będzie ratowane, nie widzę innego wyjścia, narazie stoi pod wiatą, jak tylko będzie możliwość wjazdu do garażu (brukowanie podwórka) to zabieram się do pracy

Wkrótce podam więcej szczegółów, muszę zebrać trochę informacji.

pozdrawiam
  
 
zacne autko napraw ją kolego
niewysyłaj na złomowisko czasem
  
 
Hehe!

Najsmieszniejsze w tym temacie jest to, ze o zlomowaniu wypowiedzial sie ten, ktory cerowal prochno

Lada da rade, nie jest zle. Na Alledrogo mozesz kupic nowe elementy w smiesznych cenach.

Bedzie zyc
  
 
W takich momentach zawsze pokazuje moje foty







A zobacz jak potem wyciagnalem moje auto



  
 
dzięki za słowa otuchy
autko zostanie wyremontowane, może nie tak jak powinien wyglądać klasyk, ale w końcu to moje auto i moja wizja klasyka

pozdrawiam

P.S.: jak wszystko się uda to w przyszłym tygodniu zaczynam prace