[Bydgoszcz] Najgprsze papudroctwo w naszym pięknym mieście..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, otóż po dość już rozgorzałej historii z moim sprzęgłem postanowiłem podziękować Panu właścicielowi warsztatu przy ulicy Braniewskiej w sposób chyba najlepszy na świecie. Pomijając kosmiczne ceny wzięte z księżyca to fachowość napraw pozostawia duży znak zapytania. Czy ktokolwiek słyszał aby docisk sprzęgła lubił młot? Pan Sobota chyba tak. Omijajcie ten warsztat z daleka, elektronika samochodowa to jego pasja?? Nie powiem co prawda. Mojemu wujkowi podlaczyl sie do Lancii Kappy do komputera od ABS-u zamiast do ECU. To po prostu żenada. Pozdrawiam
  
 
Dzięki kolego za informację.
Byłeś już w moich rejonach widzę (Bartodzieje )
Mogę Ci polecić dosłownie 300 m dalej serwis u p.Gackowskiego
Nigdy nie było problemów cała rodzina tam serwisuje auta A co do p.Soboty wujas tam zajrzał ze swoim Galaxy i podziękował jak usłyszał cenę za robociznę i części - ale Sobota na brak klientów chyba nie narzeka fury zawsze stoją i to dość konkretne

[ wiadomość edytowana przez: TomekBartodzieje dnia 2010-04-06 17:13:39 ]
  
 
Ja odradzam i omijać warsztat p. Skóry przy ulicy Jasnej... Jest to elektryk który minął się z powołaniem, Paweł wiesz pewnie gdzie to jest...
Do tego OMIJAĆ warsztaty mechaniczne mieszczące się na ulicy Bocznej oraz warsztat p. A.Marosza mieszczący się przy Ul. Wyszogrodzkiej... P. Marosz jako Uczciwy mechanik kasuje za wymianę czegoś czego nie wymienia, do tego ceny części bierze chyba z kosmosu... Z wielkim wstydem przyznaję że pracowałem u p. Marosza

Warsztat na ul. Bocznej... Mając plany związane z essem, podjechałem dowiedzieć się ile skasują za swapa, szef tamtego warsztatu polecił mi przeszczepić cały przód auta czyli zespawać go w połowie... Wiem że to banalne ale to prawda
  
 
Cytat:
2010-04-06 17:25:20, ArekCLX pisze:
Do tego OMIJAĆ warsztat p. A.Marosza mieszczący się przy Ul. Wyszogrodzkiej...



Cytat:
Z wielkim wstydem przyznaję że pracowałem u p. Marosza



no coś mi tak właśnie ten teges
  
 
Cytat:
2010-04-06 18:02:07, trance pisze:
no coś mi tak właśnie ten teges


Daj spokój Karol... masakra
Sam widziałeś jak ta szopa wygląda...


[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2010-04-07 08:56:30 ]
  
 
Czyli już po ptokach?

To dobrze
  
 
Cytat:
2010-04-07 08:46:25, Quattro pisze:
Czyli już po ptokach? To dobrze


Już po...
Gadaliśmy na ten temat więc znasz szczegóły