[Walne 2010] żarcie w drodze na/ze zlotu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak się składa, że tuż pod Tomaszowem Mazowieckim jest super miejsce z jedzonkiem.

Jest to typowa jadłodajnia dla TIRów, przez co porcje są ogromne, bardzo smaczne i tanie. Stawiam browara temu, kto da radę zjeść w całości zupkę i drugie

Polecam!

MAPA
  
 
Kurcze nie bardzo po drodze jak dla mnie, ale chętnie się tam przejadę na obiadek
  
 
A jak się nazywa to miejsce?
  
 
Cytat:
2010-03-12 17:54:51, Paulinka pisze:
Kurcze nie bardzo po drodze jak dla mnie, ale chętnie się tam przejadę na obiadek


pomyślimy

Coś jeść w końcuy trzeba, jeszcze musze namierzyć ściane płaczu w pobliżu
  
 
Cytat:
2010-03-12 18:36:09, JmB pisze:
A jak się nazywa to miejsce?



Nie wiem czy ma nazwę - na radyjku mówią na to "na skarpie".
  
 
Tam często lubią stać miśki z suszarką,po jednej jak i po drugiej stronie trasy
  
 
Wielokrotnie tam jadłem,dawka smiertelna,schabowy na cały talerz a placek po wegiersku jak tort.Bardzo tanio,szkoda ze niema zjazdu od strony warszawki.
  
 
Paulina, w Spale nie było źle.
  
 
Cytat:
2010-03-16 06:52:28, przemo78 pisze:
Wielokrotnie tam jadłem,dawka smiertelna,schabowy na cały talerz a placek po wegiersku jak tort.Bardzo tanio,szkoda ze niema zjazdu od strony warszawki.



Jadąc od wawy ja stawałem do drugiej stronie drogi - przejście dla pieszych jest.
  
 
Ja polecam podjechać jeszcze jakieś 5 km dalej w stronę Piotrkowa w miejscowości Polichno jest Hotel Górski.
  
 
Cytat:
2010-03-16 22:46:15, Snale pisze:
Ja polecam podjechać jeszcze jakieś 5 km dalej w stronę Piotrkowa w miejscowości Polichno jest Hotel Górski.



Jeśli mówisz o Zajeździe Góralskim pod Piotrkowem, przy stacji Statoil to polecam. Duuuuże porcje i smaczne. Polecam Żurek w chlebowej misce