Czo³owe....I po Zafirze! OPC na z³om...

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
W wielki pi±tek o 19.50 m³oda kobieta jad±c z na przeciwka wymija³a pieszego. Tak ¿e posz³a mi na czo³owe.Urwa³a mi ko³o i skasowa³a lewy przód....Jecha³em z dzieciakami. Cud ¿e nikomu nic powa¿nego siê nie sta³o....


[ wiadomo¶æ edytowana przez: LeonLeszek dnia 2010-04-05 21:51:00 ]
  
 
no k... ladnie ladnie dobrze ze wam nic sie nie stalo
  
 
najwa¿niejsze ¿e nic siê nie sta³o, ale te¿ szkoda auta..
  
 
Dobrze,¿e wszyscy cali. Choæ dzieciaki pewnie w szoku. Auto zwróci ubezpieczalnia.

Nie wiem jak to wyja¶niæ ale Zafiry (które przecie¿ zaczynaj± siê od przedniej szyby) zawsze do¶æ dobrze znosz± czo³ówki. Tu akurat Opel siê popisa³.

Dawaj fotki Zofii.
  
 

http://img64.imageshack.us/img64/8841/p1080582r.jpg
  
 
witam....
najwazniejsze ze wszyscy cali i zdrowi. wiadomo autka szkoda,lecz zdrowie najwazniejsze bo zdrowia zacholere niedarade kupic. pozdrawiam was....
  
 
£oj ... jedyne czego szkoda to auta. A reszta to sukces, ¿e wszyscy cali. Jednak du¿e auto to du¿e auto i masa robi swoje!

Gdzie to tak w Piasecznie je¿d¿a? .. bo ja w sumie ten sam rejon co Ty (tylko ja bli¿ej konstancina) ...

I co z autkiem? Jest co ratowaæ?
  
 
W³a¶ciwie to mieszkam w Chylicach.A ¶migaj± tak po Chyliczkowskiej.
Co do Zosi,to jutro oglêdziny przez rzeczoznawcê.Nie wygl±da to najlepiej...
Dzisiaj siê dowiedzia³em ¿e dziewuszka(sprawczyni)ma z³aman± rêkê i podejrzenie pêkniêcia czaszki.
  
 
No to fantastycznie, bo moja ¿ona je¼dzi tamtêdy 2x dziennie do i z pracy ...

Pani± chyba ponios³a fantazja na nowym asfalcie (bo tam to chyba 1 czy 2 przej¶cia s± na d³ugo¶ci ca³ej ulicy ...).

Szkoda, szkoda ...