łenga następca ESPERO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam po 14 latach Espero zmieniło właściciela !!! Pustka w garażu nie trwała długo, pustkę wypełnił kolejny koreanczyk !!









Co do parametrów
1,6DOHC 125KM
Wersja wyposażenia M
Pakiet Bezpieczeństwa poduszki + ESP

Pozdrawiam
Raffsa
  
 
Ładne autko pociechy z eksploatacji życzę
  
 
Gratulacje i czekamy na relację jak się będzie sprawował
  
 
Siakiś mały taki...
  
 
Teraz nic tylko większe alu kupić , powodzonka z nowym autkiem
  
 
Cytat:
2010-04-07 09:06:24, piotr_ek pisze:
Siakiś mały taki...



tak ale cena na pewno nie była mała - ze 3-4 zabojady takie jak twoja pewnie by za tyle kupił o espero nie wspominając.

Co do czerwonnego autka ( kolor akurat nienajlepiej pasuje do tego modelu) to jedno z ciekawszych nowych autek w swojej klasie i chyba nie aż znowu takie małe, coś ala Honda Jazz
  
 
Jeśli ten kolor nie pasuje do tego autka to ja jestem następcą Benka XVI ! ...a może Ty rudi jesteś daltonistą?? /daj się zbadać na wszelkie cuś /

Powiem , że słyszałem o tym że będzie red (a nie jakiś tam fajny metalik) i jakoś mi to nie pasowało , dopóki nie zobaczyłem - wg mnie jest super!

Tak samo dziwne dywagacje na temat kosztów zakupu ..idąc tym tokiem myślenia ...wiesz ile byś miał za te same pieniądze 126p !?? ...nic tylko kupować !


Ja myślę , że RAffasy kupiły to co im się podobało , pasowało i najważniejsze żeby byli z nowego nabytku równie zadowoleni co z Esperaka (a może nawet bardziej ) ..czego im serdecznie życzę , Amen
  
 
Całkiem fajna ta Łenga i wcale nie taka mała jak się wydaje na zdjęciach. Porównanie z Kią Soul wychodzi na lekki + dla Vengi.
Żeby jeszcze była tak choć trochę ładna... no ale to już ta dziedzina o której się nie dyskutuje.
Ciekawe czy w środku siedzi się jak na taboretach
  
 
Cytat:
2010-04-07 10:35:36, rudi pisze:
tak ale cena na pewno nie była mała - ze 3-4 zabojady takie jak twoja pewnie by za tyle kupił o espero nie wspominając.



Skarpetki za 10 zl sobie kupiłem. Stare były śmierdzące i powycierane i nikt więcej jak złocisz nie chciał mi za nie dać.
  
 
Cytat:
2010-04-07 11:04:21, bogdan1 pisze:
Jeśli ten kolor nie pasuje do tego autka to ja jestem następcą Benka XVI ! ...a może Ty rudi jesteś daltonistą?? /daj się zbadać na wszelkie cuś / Powiem , że słyszałem o tym że będzie red (a nie jakiś tam fajny metalik) i jakoś mi to nie pasowało , dopóki nie zobaczyłem - wg mnie jest super! Tak samo dziwne dywagacje na temat kosztów zakupu ..idąc tym tokiem myślenia ...wiesz ile byś miał za te same pieniądze 126p !?? ...nic tylko kupować ! Ja myślę , że RAffasy kupiły to co im się podobało , pasowało i najważniejsze żeby byli z nowego nabytku równie zadowoleni co z Esperaka (a może nawet bardziej ) ..czego im serdecznie życzę , Amen



po pierwsze to akurat wzrok mam be zarzutu,
po drugie gust chyba też a ty kolego bladego pojęcia o kolorach nie masz,
po trzecie nic nie mam do czerwonych aut ale po prostu do jednych pasuje a do innych nie dany kolor i akurat do vengi tak mniej chociaż dobrze, że srebrnego nie wybrali bo to już jest tragedia te wszystkie stalowo-szaro-srebrne metaliki o już na to wprost obrzydzenie bierze i jest to chyba najbanalniejszy odcień jaki tylko można sobie wyobrazić właśnie z powodu swej popularności.
Co do czerwonego to w tym przypadku we wnętrzu co widzimy srebrne wstawki i morze czarnego plastiku a przecież to autko młodzieżowe i powinno mieć weselsze kolory a nie takie zimne smutasy.


[ wiadomość edytowana przez: rudi dnia 2010-04-07 12:23:42 ]
  
 
Cytat:
2010-04-07 12:19:33, rudi pisze:
po pierwsze to akurat wzrok mam be zarzutu, po drugie gust chyba też a ty kolego bladego pojęcia o kolorach nie masz..


Co Wy macie w sobie (albo raczej czego nie macie) , że miast w miarę normalnie odpowiedzieć, praktycznie zawsze musicie się odszczekiwać jak mały nerwowy kundel

Swoje zdanie n/t tego autka powiedziałem i na szczęście (dla mnie, Ciebie i otoczenia ) dalszej dyskusji w przedmiocie prowadzić nie muszę
  
 
Odpowiem jak rudi:o jakie nieładne, o jakie koreańskie, a fe bo h/b, a fuj bo czerwone




A poważnie już ode mnie: ładne,nowe i bez rudej.

Miłej i bezproblemowej eksploatacji życzę
  
 
Dla Włascicieli nowego autka - szczere gratulacje i przyjemnej bezproblemowej jazdy
A dla rudi`ego ostrzeżenie - wiadomo za co
  
 
nadal twierdzę, że kolorek średnio pasuje ale autko ma inne plusy, o których autor wątku zresztą milczy jak grób, czyżby tylko kolor go podrajcował? Kolor ważna sparwa ale nie najważniejsza - oby jeździł tyle ile koreańce obiecują ale skoro espero potrafi 15 lat bez zarzutu sie spisywać to chyba wychwalana tak zaciekle vennga da radę te marne 7 popykać.
  
 
a ja wogóle pierwszy raz widze ta venga wczesniej nawet o tym nie słyszałem

i kolor mi sie podoba najbardziej
reszta to gdyby mi sie chciało przygladac to yaris albo pomniejszony ceed
czyli w sumie małe udajace cos wiekszego

milion razy fajniejszy jest fiat 500-przy tym wyglada -szczególnie z bliska- na drozszy niz jest
  
 
Cytat:
2010-04-07 17:21:42, pawel12356 pisze:
milion razy fajniejszy jest fiat 500



Aleś porównał - 500 to drogie dwuosobowe jeździdełko droższe min. o 10 tys zł. w podobnym wyposażeniu.
  
 
O jakości trudno jeszcze cokolwiek powiedzieć, ale to jedno z większych aut w swojej klasie - rozstaw osi niemal jak w esperaku i wreszcie przyzwoity - jak na tę klasę - bagaznik.
W polskich warunkach spokojnie może robić za auto rodzinne 2+2 z wyrośniętymi już z wózków bajtlami.
  
 
Cytat:
2010-04-07 13:02:14, bogdan1 pisze:
Co Wy macie w sobie (albo raczej czego nie macie) , że miast w miarę normalnie odpowiedzieć, praktycznie zawsze musicie się odszczekiwać jak mały nerwowy kundel




Oj Boguś
Jak się jeździ takim brzydactwem co kosztuje z 15 esperaków to już nie wypada normalnie rozmawiać.
To już się robi snobistyczna arystokracja


A kiedyś było tak fajnie...
  
 
Fajne autko. Ma mało palić, nie psuc się i nie rdzewieć. Kolorek OK i sylwetka też. Wolę Kię 100 razy niż jakiegoś Tatę co Fiat mu bratem.
  
 
jesli ta łenga faktycznie koło 40 tys kosztuje-to całkiem niezły wybór jest
doczytalem ze ma nawet niezłe heble bo 4 tarcze a na przodzie 280mm-czyli koła minimum 15 cali-na fotce sie wydaja jakby były 13-ki....
dosc mocny silnik...

chyba nie jest tak zle