[MKVI] zamiana gołej skrzynki bezpieczników na wypasioną

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dostałem pakiet elektryczny do mojego Oriona, czyli elektryczne szyby, lusterka, centralny zamek razem z pełnymi wiązkami - tylko wpiąć w skrzynke bezpieczników.
NIestety moja skrzynka to typowy golas nr 93AG-14A073-AA nie ma w niej większości pinów w wtyczkach, w miejscach przekaźników brak konektórów.
Stąd pytanie na jaką skrzynke bezpieczników moge ją podmienić aby wszystko działało?


Orion 1.3 HCS z 93 roku, skrzynka nr 93AG-14A073-AA
  
 
O ile mnie pamięć nie myli, to Twoja skrzynka jest zasilana dwoma przewodami od aku.
Skrzynka "wypasiona" zasilana jest trzema, musiałbyś jeszcze zainwestować w kawałek instalacji.
  
 
Cytat:
2010-04-11 20:41:45, Miro pisze:
O ile mnie pamięć nie myli, to Twoja skrzynka jest zasilana dwoma przewodami od aku. Skrzynka "wypasiona" zasilana jest trzema, musiałbyś jeszcze zainwestować w kawałek instalacji.



Dzięki za informacje, jutro zerkne i jeśli jest tak jak piszesz to najbliższy szrot i działam, tylko pytanie jaką skrzynke do tego dokupić?
  
 
Jednak mnie pamięć myliła, skrzynka "AA" jest zasilana trzema przewodami, jeden kłopot masz z głowy.
Co do skrzynki "wypasionej", musisz szukać takiej, która ma wszystkie złącza w gniazdach przekaźników oraz większą ilość pinów w gniazdach wtyczek, niż Twoja dotychczasowa.
  
 
Cytat:
2010-04-12 12:30:54, Miro pisze:
Jednak mnie pamięć myliła, skrzynka "AA" jest zasilana trzema przewodami, jeden kłopot masz z głowy. Co do skrzynki "wypasionej", musisz szukać takiej, która ma wszystkie złącza w gniazdach przekaźników oraz większą ilość pinów w gniazdach wtyczek, niż Twoja dotychczasowa.



Dzięki za informacje, sam też sprawdziłem w autku i tak mam.
Co do wymiany i ilości pinów, oczywiście racja, tylko ból jest w tym, że najpewniej będę kupować na allegro i po numerach skrzyneczki byłoby najłatwiej.

Tak więc może ma ktoś sugestie z jakimi numerami skrzynki szukać?
  
 
Kupiłem skrzynke z RS'a o nr: 96AG14A073EA według zapewnień miała pasować ale patrząc po wyglądzie to już zwątpiłem. Czy da się bez jakiejś większej rzeźby je zamienić?

Moja skrzynka:






Skrzynka z RS'a:



  
 
tą co kupiłeś jest od mkVII
A ty masz MKV/ MKVI
  
 
już sam numer mówi, że skrzynka jest z 96r, więc mk7...