[RS2000] Wyciek oleju z obudowy rozrządu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak można zreperować wyciek oleju z osłony rozrządu ? Obudowa popękana a nowej raczej nie dostanę. Mam nadzieję że to wina tylko tego
  
 
pytanie która obudowa? chodzi ci o tę górną pod deklem głowicy? możesz spróbować skleić.. ale nową idzie kupić, w ASO Remika zapytaj on zdajesie kupował taką.
  
 
Chodzi mi o tą boczną z lewej strony silnika
  
 
ponawiam pytanie Yeza, górna czy dolna obudowa rozrządu!! obydwie są po lewej stronie silnika. Gdzie masz wyciek, przy pokrywie zaworów czy przy kole pasowym?? Osłony do kupienia w ASO, koszt ok 250 zł z uszczelką i uszczelniaczem (opcja jak dolna poszła)
  
 
Szczerze to nie wiem bo jeszcze nie rozkręcałem ale widać że na pewno z rozrządu. Jaki całkowity koszt wszystkiego żeby było raz a porządnie ?
  
 
Mozesz to silikonem czerwonym uszczelnic.walczylem tez z tym kiedys.wykrec,umyj i starannie pozaklejaj.wkoncu udalo sie znalezc w dobrym stanie ta obudowe ale fartem.
  
 
Jak górna to się gdzies u mnie wala, jeśli dolna to ponad 260 pln w ASO. Z tego co [piszesz to górna bo dolna jest dla mnie obudowa uszczelniacza wału korbowego
  
 
no to się nie dowiedzieliśmy. Kolego rozrząd jest na dole i na górze silnika, więc zobacz gdzie cieknie i będziemy debatować