Kto poradzi: przechowywalnia opon?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich klubowiczów i klubowiczki.. oczywiście. Zbliża się okres bardzo przykry dla wszystkich zmotoryzowanych... czyli okres zimowy. A patrząc na obecną aurę pogodową ... może przyjść wcześniej niż myślimy. Pamiętacie ostatnie zimy... kiedy to w pażdzierniku leżał już śnieg?
Ale ja mam inne pytanko. Chciałem zakupić opony zimowe na terenie Warszawy - lub okolic. Ale w takim miejscu, gdzie w zamian za ich zakup czynną maja GRATISOWĄ przechowalnie opon klienta. Czy znacie takie miejsce... jak znacie to napiszcie. Będę wdzięczny za informację... i kto wie czy tylko w myśli ? Wiadomo, że warunki lokalowe w jakich przyszło nam mieszkać nie pozwalaja wiekszości z nas na ich przechowywanie, bo i gdzie? NA balkonie, w piwnicy... troche strach i warunki nie po temu.
Tak więc czekam na odzew.
Wasz miodek997
  
 
jak sie orientuje to w wielu warsztatach przechowuja opony...

nie mam takiego problemu jade do warsztatu wymieniaja opony i je u siebie trzymaja
  
 
Conte... owszem ale wiele z nich każe sobie za to płacić. Np. u mnie nawet przy bloku w którym mieszkam tez jest taki punkt.. ale 8 PLN miesiećznie co wychodzi prawie stówka roczni Ale dzieki za odpowiedź ( jesteś pierwszy) ... może jednak masz jakieś namiary... na DOBRY PUNKT.
  
 
nie dorobilem sie jeszcze do yariski zimowek ale moj tata ma zimowki i jak zawsze u brata trzyma.... i tak nie placisz za trzymanie tylko za wymiane ale nei wiem czy kazdy moze bo to mitsubishi
  
 
Conte ma brata w firmie, która m.in. wymienia opony, to i przechowanie wyjdzie gratis.

Mój warsztat niestety pobiera opłatę 100 zł rocznie, dlatego zostałem zmuszony do przechowywania we własnym zakresie.

Prawdę mówiąc nie znalazłem takiego co przechowuje gratis i jeszcze regularnie przekłada lub przekręca (w zależności jak się przechowuje) oponki klientów. Wielkim flotom samochodowym to i owszem, ale nam maluczkim nie.
  
 
mam duzy balkon;P mogedac promocje na przechowanie opon