[ogólne]Skaner szerokopasmowy ICOM R5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
miał ktoś z was lub czy ma do czynienia z takim sprzętem? jakieś opinie o użytkowaniu?

[ wiadomość edytowana przez: zigg dnia 2010-04-17 14:14:57 ]
  
 
tak ja miałem jeśli chodzi o nasłuch
  
 
icom to jest znana/uznana marka.
  
 
Skanery tej Firmy są bardzo bardzo Dobre
  
 
Drif,zakupiłem tego ICOM-a i do tego teleskopówke Comet SMA99 i powiem ci że cudo sprzęt,można sobie posłuchać wszystkiego,dosłownie wszystkiego,nawet GSM w paśmie 900Mhz.Super sprzęt.
  
 
Podsłuchiwać,podsłuchiwać...? A ''ich'',też słyszysz ?
 
 
żeby słuchać z sensem, trzeba wiedzieć gdzie, kiedy...
i jeszcze zrozumieć
jak ustawisz nasłuch kanałów gsm... to może lepiej radio pekin po chińsku - gwarantuję, ze zrozumiesz więcej
  
 
coś on w tych zakresach śmiga ?
Zakres częstotliwości 0.495 - 2450.095 MHz

są fajniejsze do auta , lub domu

Jaką kasę dałeś ?
  
 
0,150~1309,995 Mhz

790zł. a do tego mam coś takiego za oknem,ale przymierzam się do kupna anteny Discone

  
 

Firma ICOM , zobacz co proponuje na kompa PC , ?
W mojej byłej firmie (pracodawca wydawał wielkie pieniądze , aby konkrecja nie podsłuchała firmy , na podsłuch konkurencji - nie było limitu szmalu .)
Może to musztarda po obiedzie , ale poczytaj co można (ICOM + komputer PC ) .
  
 
jeśli chodzi o kombinacje Icom + PC to głównie interesuje mnie lotnictwo i meteorologia (transmisje ACARSD ,zdjęcia z satelitów meteo)
  
 
Cytat:
2010-07-16 22:06:44, zigg pisze:
jeśli chodzi o kombinacje Icom + PC to głównie interesuje mnie lotnictwo i meteorologia (transmisje ACARSD ,zdjęcia z satelitów meteo)



Oficjalnie , aby bana nie dostać to proponuje GOOGLE , mail od firmy ICOM , - mówisz o NASŁUchach , czy PODsłuchach ?
  
 
nasłuch i tylko

i powiem ci ,że to urządzonko wielkości 1/5 paczki fajek potrafi cuda

[ wiadomość edytowana przez: zigg dnia 2010-07-16 22:34:37 ]
  
 
Cytat:
2010-07-16 22:28:25, zigg pisze:
nasłuch i tylko i powiem ci ,że to urządzonko wielkości 1/5 paczki fajek potrafi cuda [ wiadomość edytowana przez: zigg dnia 2010-07-16 22:34:37 ]


Nasłuch pogody ? chcesz mapy drukować , bajery słychać , nie czję bazy ?
  
 
jakiej pogody?jakie mapy?
nie ciągnijmy tego ,bo wiadomo że to śliski temat
  
 
DO-bra=noc !
  
 
Nasłuch często = podsłuch

sam mam unidena UBC69XLT i antenke radmor na dachu i słysze wiele i czasem może za wiele, ale lubie wiedzieć co sie dzieje w okolicy heh