MKVII Tuba aktywna

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Koledzy co sądzicie o tym sprzęciku?

http://allegro.pl/item987981146_masakrator_tuba_1600w_pasy_kable_zest_glosnikow.html

Oczywiście dodaje że nie chodzi mi o nie wiadomo jaki wypas. Chce mieć porostu dobry basik w samochodzie, który nie spali sie po miesiącu. Radyjko mam Soniaka.

Pozdro!
  
 
nie kupuj tego... to nawet nie da ci "dobrego basiku" 40w mocy....
  
 
Poprawiony link
Klikacz
Jak dla mnie lepszym rozwiązaniem była by skrzynia zamiast tuby... Lepszy efekt...
Jak to kiedyś ktoś mądry powiedział "Tuba nadaje sie go golfa 2 zeby na polu stonkę straszyć" Skrzynia zagra wiele lepiej
  
 
Polecam takie rozwiązanie - może nie najtańsze ale będzie "dobry basik"
klikadełko
  
 
podebne się, szukałem jakiejs tubki aktywnej (tuba ze wzgledu na małe wymiary) i szukałem wlasnie takiej z glosnikiem ~16 cm, zalezy mi żeby była mała. wiem że 16 cm srednica niby mało ale mam w subie w zestawie domowym i naprawde super daje. wiem że cena 85 zł to same kable dobre tyle kosztują he, ciekawy jestem jak to gra. jak ktos mial stycznosc z takim "tanim" i aktywnym subem niech się wypowie. nie zależy mi na MEGA basie bo nie chce robić wsi z auta. chce po prostu żeby mi to umiliło słuchanie muzyki
  
 
Polecam z czystym sumieniem rozglądnąć się za skrzynią Magnat Xforce... W esie naprawdę nieźle miesza, jest malutka i mocna
Tranceforce 1200 jest nieco większa ale też daje radę
TRANCEFORCE1200

Pdasiek wydaje mi się że seryjne głośniki pukają lepiej niż Tuba z 16cm glośnikiem

[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2010-04-18 22:33:01 ]
  
 
MayLo ten PEIYING robi wrażenie Oczywiście cena troszkę wyższa. Ale macie racje. Taniego mięsa nawet przy nie chcą jeść.... Więc ten zestawik w moim linku to tylko jako kiepska atrapa....
  
 
Naitsabe napisz priv do kol. Kamaro111, wiem że ma tranceforca na handel za śmieszne pieniądze... Ogólnie nie mam zbytniego przekonania co do Peynga bo nie słyszałem jak to gra ale Magnat robi zdrowe zamieszanie w escorcie... Kol. Kamaro111 wozi to w MK5 5d i słychać go z daleka... Wielkościowo duże to nie jest ale robi duże wrażenie
  
 
Faktycznie, ten trancefors magnata pięknie brzmi. Miałem ostatnio okazje posłuchać u kolegi, też ma essiego. Cały zestawik magnata, radyjko alpiny. Super mu to gra. Tylko niestety pojawił mi się problem. Jak dam głośność do 20 to radio mi się wyławiacza i włącza spowrotem. Sprawdzałem kabel od zasilania i wszytko ok, więc muszę rozwiązać ten problem i wtedy działać dalej.