Jaki subwoofer wybrać?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Pytanie jak w temacie. Subwoofer ma pracować z radyjkiem PIONEER DEH 400UB. Jakiś nie duży bo w bagażniku miejsca mam raczej mało dlatego że wozi się tam zapasówka. Subwoofer raczej bez wzmacniacza. Zależy mi na uzupełnieniu dźwięku w bas ale bez nagłaśniania okolicy. Głośniki mam standard BMW i wystarczają jednak basu troszki brak. Niemam wygórowanych wymagań. Wydam na to max 180 zł. Ktoś coś poleci/zaproponuje? Pozdrawiam
  
 
Z taką kasą to sobie odpuść. Ja swojego Hertza ES 250 chce sprzedać, bo uważam że fabryczny sprzęt daje radę, a Ty chcesz kupić subik za 180zł. Naprawdę nie warto.
Poza tym wzmak musisz mieć, radio Ci suba nie uciągnie.
  
 
Zakładaj wątki w odpowiednich podkategoriach...
  
 
Cytat:
2010-04-21 22:43:55, Kalor pisze:
Zakładaj wątki w odpowiednich podkategoriach...



Staram się ale tyle tych kategorii że widocznie tego nei ogarniam. Popraw mnie proszę bo ja tego poprawić nie umiem

Zobaczymy co inni napiszą jeszcze. Dathrider, jakie masz radio? U mnie też ładnie grają zwykłe ale czegoś brak. Jeśli mus to jakiś padaka wzmacniacz na skrzynke może być... chyba
  
 
dałoby rade zeby sub z radia leciał ale po co kombinować? Kolego... ja jestem zdania ze w sprzet audio warto inwestować... przeciez zawsze go mozna wyciagnąć koniecznie wzmacniacz.... a jak chcesz zaoszczedzić to jakąś uzywke kup... ale z tym tez nie ma pewnosci.
  
 
W takim wypadku nie będe kombinować. Ze wzmacniaczem coś. Nie musi być nowe ale fajnie jak by było w pełni działające. Kolega ma w innym aucie skrzynke Voice Krafta i jakis no-name wzmacniacz i mu to fajnie gra a z tego co wiem to nie jest jakaśwyszukana marka. Ide już spać - rano trzeba wstawać i pracować
  
 
Cytat:
2010-04-21 22:48:23, piotroski05 pisze:
Dathrider, jakie masz radio? U mnie też ładnie grają zwykłe ale czegoś brak. Jeśli mus to jakiś padaka wzmacniacz na skrzynke może być... chyba



Sony CDX-GT828U (takie - nagrane jeszcze w Essie w bagażniku Hertz).
Mi już na oryginalnym kaseciaku ładnie grały, a mam ten zwykły zestaw (syki w drzwiach, średniaki przy nogach i głośniki w tylnej półce). Na radiu basy mam na -2.

Mój znajomy myślał że Blaupunkt ładnie gra, do czasu aż mu włączyłem Hertza .


[ wiadomość edytowana przez: deathrider_85 dnia 2010-04-21 23:11:10 ]
  
 
Ładnie to gra, zmieniłem zdanie, może ktośpolecić jakiś zestaw (nieduża skrzynka + wzmak)? tak do 250 zł max
  
 
deathrider_85
coś ci ten sccatman "pierdzi".
Kolega jak chcesz suba to zrób moze coś takiego ze kupisz sobie głośnik basowy za ok 100zł a skrzynie sobie dostrugasz, Postaram sie jutro wstwić filmik z komury jak u mnie gra peiying 1000 o skoku membramy 3 cm