Zlot Moto-Legendy PRL 5-6 czerwiec 2010

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Auto Moto Klub Tarnowski serdecznie zaprasza w dniach 5-6 czerwca 2010 r. na 1.Ogólnopolski Zlot Pojazdów "Moto Legendy PRL", która odbędzie się w Tarnowie, w ramach Dni Tarnowa "Zdarzenia 2010".

Impreza, na którą zapraszamy posiadaczy wszystkich pojazdów:

- wyprodukowanych w Polsce w epoce PRL oraz w dawnych KDL
(trabanty, wołgi, łady, dacie itp.)

Wszyscy uczestnicy Zlotu, którzy wyrażą chęć bedą mogli jednocześnie wystartować w 3 SuperOesie Tarnowskim, który od dwóch juz lat stał się stałym punktem Dni Tarnowa. Zawody tę odbędą się na jednej z głównych ulic Tarnowa: dwupasmowej ulicy Starodąbrowskiej. W regulaminie SuperOes'u planujemy utworzenie specjalnych klas markowych dla Syren, Warszaw, Fiatów 126p i 125p. Warunkiem utworzenia tych klas jest minimum 5 samochodów, które muszą spełniać wymogi techniczne dopuszczenia do ruchu drogowego oraz posiadać ubezpieczenie OC i NW. Planujemy także prezentacje samochodów na Tarnowskim Rynku. Oczekujemy na wstępne zgłoszenia chęci uczestnictwa wraz ze zdjęciem samochodu, oraz wszelkie sugestie i pomysły co do formuły Zlotu pod adresem motolegendyprl@gmail.com
  
 
Ja juz rozpoczynam przygotowania. Od jutra szykuje samochod na dluzsza trase
  
 
Czy mozna gdzies znalezc oficjalne informacje na temat tej imprezy?
  
 
motolegendy
  
 
Bylismy juz 60 km od Tarnowa i trzeba bylo sie wrocic. Szkoda bo impreza zapowiadala sie swietnie.
  
 

tragicznie z tą powodzią, choroba, jakie ogromne straty i ból dla rodzin.

moją ciotkę też okrutnie dotknęło, gmina Wilków nad Wisłą..

telewizja nie przekazuje tego co naprawdę sie dzieje w takich rodzinach.
moje wyrazy współczucia dla tych którzy ucierpieli.

A my powinniśmy być dobrego serca i pomagać, każdemu może się przydażyć ogromne tragedia w kilka sekund.
  
 
Dokladnie tak jak mowisz Kolego. Dopiero kiedy zobaczylismy na wlasne oczy tereny podtopione, mielismy pelny obraz wydarzen.
  
 
Zlot zostal przeniesiony na 27 czerwca. Wszystkie informacje pod oficjalnym adresem www.